Нa пpизи двopaзoвoгo чeмпioнy cвiтy cpeд юнiopiв, yчacникa Oлiмпiйcькиx iгop Oлeкcaндpa Ушкaлeнкa

55341643.jpg

30-31 січня на лижних трасах в урочищі «Токарі» пройшли змагання на першість Сумської області з лижних гонок на призи дворазового чемпіону світу сред юніорів, учасника, Олімпійських ігор, уродженця Краснопілля Олександра Ушкаленка.

Змагання проходили протягом 2 днів. По сумі двох результатів були визначені переможці та призери змагань. Цього року кількість учасників змагань становила більше 60 спортсменів 4 вікових груп, тому боротьба була запеклою і переміг, як завжди, найсильніший.

Вже традиційно організація та проведення змагань пройшли під чітким керівництвомСумського обласного відділення НОК України. Голова Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олена Петрова разом з членом виконкому відділення, учасником Олімпійських ігор, дворазовим чемпіоном світу серед юніорів, МСМК з лижних гонок Олександром Ушкаленко привітали усіх присутніх гостей та учасників змагань зі спортивною подією та нагородили грамотами, медалями та цінними подарунками кращих атлетів за підсумками змагань.

56808023.jpg

Такі змагання дуже корисні для юних спортсменів, адже вони немов сходинка на шляху розвитку та удосконалення результатів майбутніх олімпійців.
Інф. Сумського обласного відділення НОК України.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: