НACТУПНИЙ КPOК – CТEЛЛA ПAМ’ЯТI

 

Під час останньої зустрічі представників районної влади із ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС піднімалось питання встановлення Стели пам’яті біля Пам’ятного знаку в центрі Краснопілля. За яких умов можливе втілення даної ініціативи в життя ми поцікавилися у голови щойно створеної Громадської організації “Союз Чорнобиль Краснопільщини”, депутата районної ради М. С. Криванича.

– У 2016 році у Краснопіллі було відкрито Пам’ятний знак ліквідаторам аварії на ЧАЕС, – розповідає Михайло Степанович. – Це знак вдячності ліквідаторами, які врятували світ ціною власного життя і здоров’я. Щира вдячність Краснопільській і Угроїдській селищним, Тур’янській, Славгородській, Покровській, Хмелівській сільським радам, які фінансово посприяли у виготовленні і встановленні знаку. Тепер є бажання цю добру справу продовжити, встановивши своєрідну Стелу пам’яті, де будуть викарбувані імена учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, яких вже немає серед нас, а таких, між іншим, вже біля ста в районі.

Ціна питання – 20 тисяч гривень. Якщо взятися за це гуртом, всією громадою, то сума “підйомна”, тож хочу звернутися до тих сільських рад, які з якихось причин не долучились до справи встановлення Пам’ятного знаку, не стояти осторонь тепер. У кожному селі є свої “чорнобильці”, багатьох з них вже немає серед нас, деякі важко хворіють, але їхній подвиг не зник у часі! Облаштувати “Алею ліквідаторів аварії на ЧАЕС” – це найменше, що ми можемо зробити задля вшанування їх подвигу.
Інф. “Перемоги”

 

http://krasnews.at.ua/news/nastupnij_krok_stella_pam_39_jati/2017-01-09-7246
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: