НAPAДA З КEPIВНИКAМИ ЗAКЛAДIВ OCВIТИ

47924048.jpg

При Краснопільському селищному голові об’єднаної територіальної громади Юрію Яремчуку відбулася нарада з завідуючими дошкільних навчальних закладів та директорами навчально-виховних комплексів селищної ради.

Під час засідання було обговорено ряд актуальних питань. Стосувалися вони організації харчування, встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, дотримання температурного режиму та виконання плану заходів по покращенню роботи закладів освіти на 2017-2018 роки.

– Сьогодні прийшов час коли ми маємо змінити стандарти та підходи до процесу навчання та виховання дітей. Поряд з цим, потрібно постійно тримати на контролі поточні питання, що стосуються харчування, оновлення матеріально-технічної бази, забезпечення закладів твердим паливом тощо, – підкреслив Юрій Яремчук.

Керівник об’єднаної громади звернув увагу присутніх на питанні залучення дітей дошкільного віку до проблем екології, шанобливого ставлення до навколишнього середовища, а особливо дотримання правил збирання та сортування твердих побутових відходів, що є запорукою забезпечення утримання території в належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я населення.

Присутні заслухали інформацію щодо виконання Закону України “Про дошкільну освіту”, Інструкції з організації харчування дітей в ДНЗ, яку озвучила начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко.

– Нагальною проблемою залишається встановлення однакової вартості харчування дітей дошкільного віку по всіх закладах освіти об’єднаної територіальної громади, яку ми можемо мати вже з 2018 року, – зауважила начальник відділу освіти Краснопільської ОТГ.

Крім того, Лариса Дерев’янченко наголосила на необхідності постійного контролю за дотриманням температурного режиму в закладах освіти.

– На даний час ми маємо визначитися з пріоритетами розвитку освітньої галузі у 2018 році, працювати над створенням належних умов для дітей, вихователів та вчителів у навчальних закладах, – резюмував Юрій Яремчук.
Інф. Краснопільської селищної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: