НAПИCAЛИ, I НE ПPOГAДAЛИ!

25775629.jpg
 

З 1 жовтня 2014 року Укрпошта запропонувала школярам від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 44-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі б хотілося вирости», який проводить Всесвітній поштовий союз, ООН. Мета конкурсу – розвивати у молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби.

Цього року до Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» надійшло 11 творів, в тому числі і від школярів Краснопільщини, які показали, що нашому підростаючому поколінню таланту не бракує. Вони – творчі, активні, наполегливі і хочуть досягнути своєї мети. У дітей, особливий погляд на світ, вони здатні бачити те, що звичайним людям недоступне.

Отож, діти творили – дорослі підводили підсумки. Це було дуже складне завдання для членів журі, так як кожна робота по-своєму унікальна і талановита. Юні таланти поділилися своїми думками про світ, яким вони його бачать сьогодні та розповіли, у якому світі вони хотіли б зростати, та що хотіли б змінити. Більшість творів висвітлювали актуальну на сьогоднішній день тему миру в Україні. Діти творчі, амбітні і такі ще маленькі, але розуміють важливі речі ще з юних літ.

Уважно ознайомившись з усіма творами, члени журі Сумської дирекції одностайно прийняли рішення розділити призові місця між двома краснопільчанками, ученицею 6-А класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Яною Яненко та ученицею 7-го класу Краснопільської гімназії Віталіною Кононенко. Як нагороду за свою творчість дівчатка отримали по півтори тисячі гривень із призового фонду.

– Кожна дитина старалася, переживала, мріяла про перемогу і нам дуже приємно, що юні краснопільчани не лише беруть участь в творчому конкурсі, а й стають його призерами, – говорить начальник Цеху обслуговування споживачів № 2 Наталія Новак. – Діти залишись задоволеними. З їх слів стало зрозуміло, що вони знову чекатимуть на проведення наступного 45-го молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу! Бажаємо усім творчих злетів, нових досягнень та втілення задуманого в життя!

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: