НAШA ТAНЯ ГУЧНO ПЛAЧE – У ПIДКAТI ЗAБPAЛИ М’ЯЧИК

09388316.jpg

Чоловіки-скептики й досі переконані, що футбол – це суто чоловічий вид спорту, мовляв, серед представниць прекрасної статі він ніколи не буде популярним, бо не надто багато у світі знайдеться дівчат, згодних з’явитися на публіці в однаковому одязі. Та не дивлячись ні на що, футбол серед слабкої статі набирає все більшої популярності.

Приємно відзначати, що Краснопільська ДЮСШ – одна з небагатьох в області, де існує футбольна секція для дівчат. Шкода, що турнірів для футболісток проводиться вкрай мало, але й тут наш район є законодавцем традицій.

Так, минулої неділі Краснопілля вже вп’яте приймало учасниць турніру з міні-футболу серед дівчат пам’яті майстра спорту, чудової людини В. Г. Стрикиці. Цього року участь в турнірі взяли команди «Зоря» із Сумського району, сумська «Зміна», «Добричанка» з Великої Писарівки, а також вихованці Краснопільської ДЮСШ. Всі команди сформовані з дівчаток 2000-го року народження.

Перед початком матчів учасниць привітали спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації М. В. Лебеденко, Т. С. Корнієнко – подруга Віри Григорівни по життю і постійна суперниця в спорті. За традицією всі присутні в спортивному залі хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять В. Г. Стрикиці.

Що стосується перебігу подій на майданчику, то звісно, якоїсь надвидовищності від дівчат, які тільки роблять свої перші кроки у футболі, ніхто не очікував, проте спостерігати за їх грою було доволі цікаво. Вже після перших ігор у вболівальників були свої улюбленці, яких вони палко підтримували. А ще жодних симуляцій, грубощів (жодної картки за шість матчів) чи суперечок з арбітрами, а тим паче з тренерами – дисципліна залізна.

Особливість гри підопічних Миколи Рубана полягала у реалізації моментів, тобто скільки ударів по воротах – скільки й голів. Можливо їх було не так і багато, лише шість, але це дозволило дівчатам виграти дві гри і одну звести до нічиєї. З такими ж показниками завершили турнір і футболістки Великописарівської «Добричанки», але за різницею забитих і пропущених м’ячів вони обійшли краснопільчанок, які посіли друге місце. На третьому розташувалась «Зоря», а замкнула четвірку сумська «Зміна».

68692576.jpg

Для наших дівчат це був чи не перший турнір, своєрідне «бойове хрещення», яке можна вважати вдалим. Нагадаємо, що честь Краснопільської ДЮСШ захищали Надія Брижик, Оксана Жбанова, Наталія Омельчук, Ольга Куйда, Аліна Міщенко, Аліна Сидоренко, Тетяна Бурнакова, Анастасія Мілька, Тетяна Чернякова.

13065129.jpg

За традицією організатори визначили кращого гравця турніру. Нею стала добричанка Аліна Білоконь.

93981125.jpg

У складі краснопільчанок кращою визнано Надію Брижик.

41596957.jpg

Команди на згадку про турнір повезли із собою Кубок та медалі, а ось торти з лимонадом скуштували відразу ж у роздягальні. Футбол – це постійні тренування, тренування – це біг, а він, як відомо, є найкращим способом підтримувати своє тіло в тонусі. Відтак шматочок торту не завадить юним футболісткам, адже від набраних калорій не залишиться і сліду вже на наступному ж тренуванні.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: