Нaшi в Тpocтянцi

19741021.jpg

Моїм учням дуже подобається подорожувати. Це розширює кругозір, дає можливість дізнатися багато нового, відчути себе справжнім першовідкривачем. Дуже багато цікавих місць є в нашому краї, а на Сумщині – ще більше! І коли діти мого класу дізналися, що є Україні два музеї шоколаду, і один з них в Тростянці, то вирішили – їдемо! Ледь діждались осінніх канікул і вирушили в путь.

Раненько виїхали, швиденько доїхали і ось ми на місці. Нас запросили до музею і екскурсовод розповіла про історію завезення шоколаду до Європи, про те що Іспанія тримала рецепт приготування шоколаду в секреті цілих двісті років! Так багато цікавого, що очі розбігалися.

94218550.jpg

У музеї аж три зали . Перше присвячена чорному шоколаду, друга – молочному, третя – каві. Найбільше сподобалось , що у всіх експозиціях було безліч сортів і видів шоколаду. А корова Мілка була найпопулярніша, навіть , була черга, щоб сфотографуватися з нею.

Після музею шоколаду ми відвідали панський маєток Надаржинських, Голіциних, Кеніга. Дізнались про його давню історію, роздивились надзвичайно-красиві зали.

27897792.jpg

Екскурсовод розповіла, що у палаці проводяться музичні конкурси,свята, вечори класичної музики, спектаклі, навіть,одруження! А ще привертає увагу чудова експозиція картинної галереї. Це результат міжнародних пленерів художників.

71864614.jpg

Відвідали ми фортецю Круглий двір, яка є символом Тростянця, уявили себе глядачами лицарських турнірів і ,звичайно, пожалкували, що восени не проводиться всесвітньо відомий фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття» або фестиваль «Схід-рок».

69229498.jpg

Після фортеці поїхали до дендропарку «Нескучне» дізнались його історію, полюбувалися рідкісними деревами, побачили дуб, якому 500 років, спустилися до Гроту німф. Час проминув дуже швидко. Ми заїхали ще на ролером і втомлені , але щасливі та переповнені емоціями прибули до дому. І тепер думаємо, куди ще нам поїхати? Може хтось підкаже ?
О. Шульга,
класний керівник 7 класу Миропільського НВК

Є новини? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: