Нaтaлiя ЮШКO: Я живy cepeд пpocтиx людeй, знaю їx пpoблeми i гoтoвa бopoтиcя зa cвoї цiннocтi тa пepeкoнaння.

 

 

96923010.jpg
Довідка: Юшко Наталія Вікторівна, народилася 20 жовтня 1970 року у селі Цибулів Монастирищенського району Черкаської області. Освіта вища. У 1992 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка і отримала кваліфікацію «учитель географії та біології». У 2003 році вступила до Сумського національного аграрного університету на факультет «Облік і аудит» і після успішного закінчення навчання отримала кваліфікацію «економіст-бухгалтер». У 2013 році вступила до Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти при Національній академії педагогічних наук України» в м. Києві на факультет «Управління навчальними закладами», по закінченні якого отримала кваліфікацію «Керівник у галузі освіти».

У 1992-2002 роках працювала учителем географії та біології Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст. З 2002 по 2003 рр. – заступник директора з навчально-виховної роботи Краснопільської гімназії. З 2004-2009 рр. – спеціаліст кадрової служби управління агропромислового розвитку Краснопільської районної державної адміністрації. З 2009-2011 рр. – учитель географії Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст. З 2011 р – заступник директора з навчально-виховної роботи Краснопільської гімназії Краснопільської районної ради Сумської області.

Заміжня, чоловік Сергій Миколайович – начальник відділу Державтоінспекції Краснопільського району. Разом виховують дочку Олену – студенку Української медичної стоматологічної академії та дочку Катерину – студентку Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка

– Доброго дня, пані Наталіє! Поясніть, будь-ласка, причини, які змусили Вас балотуватися на цих виборах ?

– Люди вже втомилися від постійних змін. Я сьогодні виступаю на підтримку влади сьогодення, яка має майбутнє. Людям потрібна стабільність, віра в завтрашній день. А сьогодні при владі в районі я бачу людей молодих, амбітних, впевнених, здатних вирішувати проблемні питання сьогодення і, головне, це люди – місцеві, які прагнуть жити в успішній Краснопільщині.

Я живу серед простих людей, знаю їх проблеми і готова боротися за свої цінності та переконання. Знаєте – добро мусить перемагати! Відчуваю, що саме тепер прийшов час людям Краснопільщини «прокинутися» і вирішувати проблеми регіону самостійно і зараз.

На нинішніх виборах вибір доведеться робити між минулим і майбутнім, думаю 25 жовтня люди не помиляться у виборі.

– Не боїтеся нажити собі ворогів?

– Сьогодні головний ворог для мене і для кожного жителя Краснопільського району це бідність, зневіра у майбутнє. А таких ворогів не треба боятися, з ними треба боротися. А стосовно опонентів на виборах так ми всі – Українці і завжди можемо знайти спільну мову, особливо тоді, коли маємо спільних ворогів – кризу та бідність.

– Добре. А що в такій ситуації можете запропонувати виборцям Ви?

– Я виросла в родині, де мої батьки навчили мене працювати і доводити кожну справу до кінця. Я знаю краснопільчан – вони вміють працювати. Я планую боротися за розбудову і процвітання району та спільно з громадою добиватися вирішення конкретних питань. Головне – не брехати і не красти. Будучи новою людиною в політиці, для мене не існує «старих корупційних розкладів».

– Чому виборці мають голосувати саме за Вас?

– Я не маю ні морального, ні політичного права вказувати виборцям, за кого віддати свій голос. Єдине скажу, що це громадянське право вони повинні реалізувати шляхом власного ретельного обмірковування. Мені зовсім не важко дофантазувати собі пару-трійку вигідних рис, які б склали образ ідеального політика. Але для чого? Всі вже достатньо наобіцяли, наговорили, провели собі масштабні піар-кампанії, аби збити з пантелику громадян красномовством. Мої життєві пріоритети – стабільність, розвиток, людяність.

Кандидат в депутати Краснопільської районної ради
від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Юшко Наталія Вікторівна

ПІДТРИМАЙ!
s35343483.jpg

http://krasnews.at.ua/news/natalija_jushko_ja_zhivu_sered_prostikh_ljudej_znaju_jikh_problemi_i_gotova_borotisja_za_svoji_cinnosti_ta_perekonannja/2015-10-22-5574
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: