Нe бyдь бaйдyжим – дoпoмoжи бiйцям-зeмлякaм!

77315749.jpg

Приємно відзначити, що робота зі збору та передачі гуманітарної допомоги нашим землякам, які несуть службу у зоні АТО, не припиняється ні на мить. Спільними зусиллями небайдужих мешканців району, волонтерів, вдається підтримувати бійців не лише найнеобхіднішим: продуктами харчування, спорядженням, а й засобами зв’язку.

Краснопільські правоохоронці, які несли і несуть службу з охорони правопорядку в гарячих точках на Сході країни, неодноразово звертали увагу на нестачу засобів зв’язку між підрозділами, тож переговори доводиться вести через мобільні телефони, а це не завжди безпечно. Нерідко доводилось чути як від правоохоронців, так і військовослужбовців про перехоплення бойовиками перемовин, які потім вмикають “глушилки” і починають артобстріли по місцю зосередження мобільних. Взявши до уваги звернення правоохоронців, волонтери придбали і передали співробітникам Краснопільського РВ УМВС дві рації. В свою чергу правоохоронці райвідділу та начальник підполковник міліції Віталій Олександрович Дейниченко, який нещодавно повернувся із відрядження зі Сходу, дякують небайдужим краснопільчанам за постійну підтримку і допомогу.

Своєю небайдужістю ми на крок наближаємо перемогу та встановлення миру на нашій землі. Тому хочемо подякувати усім, хто продовжує брати участь у зборі коштів та гуманітарної допомоги нашим бійцям у зону АТО. Окрема вдячність В. М. Шепеліну, В. А. Середі, С. Д. Ткаченку з Краснопілля за те, що долучилися до волонтерської діяльності, передавши кошти, продукти харчування, теплий одяг українським воїнам. Крім підтримки української армії небайдужа краснопільчанам і доля біженців із окупованих міст Донецької та Луганської областей. Так, нещодавно до ГО «Краснопілля» завітала Віра Василівна Завалій і передала вісім пар теплого дитячого взуття.

Якось ми згадували про Леоніда та Наталію Сердюк із Мезенівки, які на родинній нараді вирішили виділити із сімейного бюджету 1000 гривень для потреб української армії, і ось чергова тисяча знову надійшла від них на рахунок ГО «Краснопілля». Спілкуючись із активістами, Леонід та Наталія постійно цікавляться справами військовослужбовця із Рясного, механіка-водія БМП-2 Юрія Гонтаря, передають йому вітання. Між тим Юрій, після деякого «мовчання» вийшов на зв’язок із краснопільськими волонтерами і розповів, що в останньому бою під Дебальцево екіпаж його БМП-2 лише дивом врятувався після протистояння із російськими танками. Український БМП було підбито, вогонь сильно пошкодив одяг військовослужбовців, але, на щастя, всі залишились живими. Юрій передає вітання краснопільчанам і дякує за підтримку.

Також до ГО «Краснопілля» звертаються жителі району з проханням посприяти у відправленні посилок для мобілізованих родичів, які поповнили лави Збройних Сил України і перші посилки вже полинули до навчальних центрів.

Нагадуємо, що діє громадська організація «Краснопілля», на рахунок якої можна робити пожертви.
Її реквізити: р/р 260033102984.
код 35906531,
МФО 337568. Назва банку: ТВБВ №10018/041 філії Сумського обл. управління АТ «Ощадбанк».

Тож якщо бажаєте допомогти чимось землякам, які сьогодні несуть службу в зоні АТО, телефонуйте 096-97-42-450 (В. А. Лавріненко).

Якщо хтось із Ваших рідних сьогодні несе службу в зоні АТО і потребує допомоги, звертайтеся за вказаним вище телефоном, своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж)
[/b]

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: