Нeвдaлi виxiднi кoнтpaбaндиcтiв

Активізувались вихідними спроби переміщення контрабанди через українсько-російський кордон в пункті пропуску Грабовське. “Асортимент” різноманітний – від запчастин до бичків.

51056049.jpg

Так вчора прикордонники відділу «Краснопілля» Сумського загону під час перевірки держрубежу виявили автозапчастини, повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

В ході несення служби правоохоронці за декілька метрів від кордону на напрямку між українським населеним пунктом Грабовське та російським Старосілля виявили покинуті автозапчастини до легкового автотранспорту, які ймовірно порушники мали на меті незаконно перемістити до сусідньої Росії.

Наразі виявлений вантаж передано до фіскальних органів Сумщини. Проводяться заходи щодо пошуку осіб, причетних до протиправної діяльності.

В ніч на суботу, неподалік села Грабоське прикордонний наряд від відділу «Краснопілля» за декілька метрів від держрубежу затримав громадянина Росії та нашого співвітчизника, які намагалися переправити до Росії велику рогату худобу, а саме двох бичків.

Затримані громадяни пояснили правоохоронцям, що бичків вони переправляли до Росії з метою продажу.

Велику рогату худобу вилучено встановленим порядком та передано співробітникам Сумської митниці. Чоловіків за спробу незаконного перетинання державного кордону притягнуто до адміністративної відповідальності.

Сумський прикордонний загін інформує, що й надалі вживатиме рішучі заходи з протидії контрабанді та організованій злочинності на державному кордоні.

 

http://krasnews.at.ua/news/nevdali_vikhidni_kontrabandistiv/2014-11-09-4406
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: