Нeзнищeннa вoнa i cвящeннa

 

 

Незнищенна вона і священна,
Я з долонь її музику п’ю.
Є одна тільки правда у мене –
Я люблю Україну свою.

99747182.jpg

Цими словами з пісні розпочалася концертна програма в Запсільському клубі в переддень Дня Незалежності. З ініціативи завідуючої сільським клубом Т.Г.Влезько був проведений міжсільський конкурс патріотичної пісні, в якому брали участь представники сіл Велика Рибиця, Запсілля, Мала Рибиця та Миропілля.

Оцінювало учасників авторитетне журі, обране з жителів цих сіл. Конкурсна програма поділялась на дві вікові категорії: діти (від 5 до 16 років) і дорослі (від 16 і без обмежень).

З яким задоволенням сприймав кожного учасника конкурсу вщент заповнений зал! Глядачам були запропоновані мелодійні пісні про нашу Україну. А які гарні національні костюми були у всіх учасників! Членам журі не просто було визначати переможців, адже оцінювання велося за чотирма критеріями: відповідність пісні темі, майстерність виконання, сценічність образу і естетичність.

Після привітального слова сільський голова П.І.Влезько повідомив учасників, які призи вони отримають за перемогу в конкурсі. Дитячі призи були грошові: І місце – 100 грн, ІІ місце – 75 грн, ІІІ місце – 50 грн, а для дорослих: за І місце – 100 кг зерна; за ІІ місце – 3 л меду, за ІІІ місце – 10 кг борошна. А також для кожного учасника були заохочувальні призи – це хлібобулочні вироби. Велика подяка спонсору проведення конкурсу керівнику агрофірми «Псел» Калініченку М.П.

Кожен соліст вміло продемонстрував свій голос, любов до пісні та вміння донести її до глядача. Доповнювали конкурсну програму виступи танцювального колективу «Надія», солістів Павла Влезька та Катерини Білолюбської.

Серед дітей І місце виборола Ординець Альбіна з Запсілля, ІІ місце – конкурсантка з Великої Рибиці Марина Макаренко, ІІІ місце – Безкоровайна Діана теж з Великої Рибиці.

Серед дорослих Диплом переможниці отримала Гавриченко Юлія з піснею «Україна – це ми» (Миропілля), ІІ місце – Павленко Анастасія з піснею «Це мій рідний край» (Миропілля), ІІІ місце – Вікторія Рябчук з піснею «Україна-вишиванка» (В.Рибиця). Диплом «глядацьких симпатій» отримав Станіслав Денисенко (Мала Рибиця).

Провідною темою і метою цього виховного заходу були слова: Слава Україні! Героям Слава!
Члени журі

 

 

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: