Нixтo, кpiм нac

19898961.jpg

Проведення часткової мобілізації на Краснопільщині обговорювали на черговому засіданні координаційної ради.

Керівництвом району проаналізовано упущення в роботі у проведенні мобілізації у Угроїдській селищній, Славгородській, Мезенівській, Тур’янській сільських радах.

Заслухано звіти керівників та представників цих територіальних громад, де низькими темпами здійснюється оповіщення військовозобов’язаних, видача їм повісток, не притягуються до відповідальності відказники від призову, відсутня чітка організація явки військовозобов’язаних на медичну комісію, не завжди призначаються старші їх команд з числа відповідальних за військовий облік чи інших працівників сільських і селищних рад.

Висловлювалася критика на адресу комісара Тростянецько-Краснопільського об’єднаного військового комісаріату С.В.Швайкуса та його працівників, які не проводять роз’яснювальної роботи серед військовозобов’язаних, всього населення району, про необхідність захисту України від ворога, що не сприяє організованому проведенню мобілізації.

Наголошувалося, що не всі призовники, викликані по повістках райвійськкомату у зв’язку з мобілізацією обов’язково підуть до війська. На це впливатимуть чимало чинників, серед яких стан здоров’я, висновок медкомісії, яку зобов’язані пройти всі військовозобов’язані.

До речі, у її проходженні вони мають бути зацікавлені у першу чергу. Адже під час її проведення, поінформував голова медкомісії, головний лікар Краснопільської ЦРЛ Є.П.Івахненко, у окремих призовників виявляються серйозні хвороби, про які ті навіть не здогадувалися. А відтак вони направляються на додаткове обстеження та лікування, що сприяє поверненню їх до нормального повноцінного життя. А деякі визнаються непридатними до військової служби.

Велика вдячність висловлювалася на адресу добровольців, які самі прибувають до райвійськкомату, щоб стати на захист України. До слова, добровольці складають половину призовників, які у ході мобілізації відбувають до військових навчальних центрів, доводячи власним прикладом, що ніхто, крім нас самих, не захистить Україну і наші родини від ворога.
Інф.»Перемога».

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: