“Нова українська школа” в навчальних закладах Краснопільського району

Керівники та педагогічні працівники закладів освіти Краснопільського району проводять роботу по реалізації Концепції «Нова українська школа»

Керівники закладів освіти взяли участь у семінарі на базі школи №27 з метою ознайомлення та подальшого вирішення питання щодо створення освітнього середовища у закладах для учнів 1 – класів; форумі директорів ЗЗСО «Особливості освітніх інновацій у рамках Концепції «Нової української школи». Заступники директорів відвідали семінари «технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» та «Технології у реалізації Нової української школи». Вчителі англійської мови взяли участь у семінарах «П’ять шляхів реалізації уроку», «Навчання граматики молодших школярів». Учитель Славгородської школи ЗОШ І-ІІІ ступенів Шумейко В.О. пройшов навчання тренерів у м.Суми та провів навчальний семінар для вчителів, які будуть викладати фізичну культуру у 1-му класі, а вчитель Ряснянського НВК Герман Е.О. провела подібне заняття для вчителів музичного та образотворчого мистецтва. Учителі початкових класів взяли участь у тренінгових заняттях, які проводяться тренером Терещенко Н.А. на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Педагогічні працівники, які будуть працювати у першому класі у наступному навчальному році (учителі початкових класів, англійської мови, музики) всі пройшли навчання на сайті онлайн освіти «EdEra», отримали сертифікати.

З метою підготовки закладів загальної середньої освіти до роботи в умовах Нової української школи, для Славгородської ЗОШ ступенів придбано: оснащення кабінетів початкових класів (відповідно до наказу МОН України від 13.07.2017 3 1021; меблі; інтерактивна дошка Smart SBM 680V.

Для Грабовського НВК придбано меблі.

Також придбано проектори, ноутбуки. Укладено договір на поставку інтерактивних дошок.

У приміщеннях, де будуть навчатися учні перших класів, завершено ремонтні роботи і розпочинаються їх оформленя згідно раніше розроблених ескізів.

Станом на 20.07.2018 року Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів готова прийняти перший клас у повністю обладнане приміщення.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: