Новини від Краснопільського РЦСССДМ

На виконання розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації від 25.05.2016 № 139 – ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської молоді влітку 2016 року» розпочато компанію по організації та проведенню інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя у сім’ях, серед дітей та молоді нашого району.

Так, в рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня в Славгородській ЗОШ фахівцем із соціальної роботи Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бродніковою М.М. серед учнівської молоді розіграно сценки на теми: «Дитина має право на власну думку» та «Всі діти мають право на піклування і турботу».

Після завершення сценок було проведено конкурс малюнків на асфальті.dzd2
По закінченню свята дітей чекав святковий обід.

В рамках виконання розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації від 25.05.2016 № 139-ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської молоді влітку 2016 року» продовжено роботу по проведенню інформаційно-просвітницької роботи серед учнівської молоді.

Так, фахівцем соціальної роботи Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Славгородської школи I-III ступенів для учасників пришкільного оздоровчого табору була проведена бесіда на тему: «Є чарівне слово дружба». Після бесіди діти зіграли у дидактичну гру «Добре – погано» та із захопленням зіграли в словесну гру «Якщо ти добра людина, то повинен….».

В рамках виконання розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації від 25.05.2016 № 139-ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської молоді влітку 2016 року» продовжено роботу по проведенню інформаційно-просвітницької роботи серед учнівської молоді.

dzd3Так, працівниками Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей на базі Краснопільської школи I-III ступенів для учасників пришкільного оздоровчого табору була проведена ігрова програма на тему: «Ми за здоровий спосіб життя», під час якої учасники прослухали про наслідки куріння, шкідливий вплив спиртних напоїв і наркотиків. Обговорено наслідки шкідливих звичок та вплив їх на організм людини. А також було наголошено, що здоров’я – є головним скарбом людства.

Фахівець Краснопільського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області Коломієць В.М., з метою ознайомлення учнів із правовими поняттями, із можливими правопорушеннями серед дітей, провела бесіду на тему: «Відповідальність за правопорушення».

Під час виступу учні дізналися про невідворотність відповідальності за скоєні правопорушення та юридичну відповідальність за них. Діти дізналися як оцінювати приклади позитивного й негативного ставлення до старших і молодших. А також, обговорили основні статті Конвенції ООН про права дитини в малюнках.

Підготував О. Моцний.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: