Нoвoє Мєcтo 2015. Укpaїнa тpeтя в змiшaнiй ecтaфeтi!

39874961.jpg

Збірна України потрапляє на подіум естафеті! . Вже після 5-ої стрільби за медалі боролися лише 3 команди – Норвегія, Чехія та Україна, а інші збірні відстали більш ніж на півтори хвилини.

Такий божевільний запас зуміли зробити Валя Семеренко, Дмитро Підручний і, що найприємніше, Ірина Варвинець. Наша наймолодша учасниця провела найкращу гонку в кар’єрі на кубку світу і на рівних боролася з лідерами загального заліку кубка світу, причому, не тільки на рубежі, але і на лижні. Для Іри це перша медаль на такому рівні.

Валя Семеренко і Дмитро Підручний свої етапи провели впевнено, зберігаючи наші лідерські позиції. Для Дмитра це теж перша медаль кубка світу в кар’єрі, а для Валі – 23-а. Сергій Семенов, маючи колосальний перевагу над переслідувачами, примудрився змусити понервувати українських уболівальників і пішов на коло штрафу. Тим не менш, це не завадило йому впевнено фінішувати на третій позиції.

Валя Семеренко: Результатом я не здивована, так як у нас дуже хороша команда, ми можемо боротися за подіум, і сьогодні це довели.

Вже наступного дня Валя була за крок від медалі у спринтерській гонці, але один із сьогоднішніх промахів коштував Валі Семеренко місця на подіумі, а можливо і перемоги. Дев’ять пострілів лідер української збірної відправила точно в ціль, а на останньому допустила прикрий збій і в підсумку фінішувала шостою з 29-секундним відставанням від переможниці.

21254315.jpg

Попри це спринтерська гонка була напрочуд вдалою для українських біатлоністок. Відразу п’ять українок, допустивши на всіх лише три промахи, увійшли в топ-20! Досі лише тричі в історії виступу нашої збірної на етапах Кубка світу вдавався такий блискучий командний результат! Одного разу це було в минулому сезоні в Ансі, а до цього – в золотому періоді українського біатлону, коли команду вели за собою Олена Зубрилова і Олена Петрова.

Відмінна гонка української збірної не могла не позначитися на становищі команди в Кубку націй. Наша команда, як і раніше, шоста, але від заповітного п’ятого місця, яке зараз займають норвежки, тепер ми відстаємо всього на 46,5 очок. Крім того, Україна зміцнила свої позиції в боротьбі з переслідуючими збірними Росії та Італії.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: