Нoвини Кpacнoпiльcькoгo бюpo пpaвoвoї дoпoмoги

58891028.jpg

Щомісяця між Краснопільським бюро правової допомоги та Краснопільським районним сектором з питань пробації Північно-Східного Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбуваються робочі зустрічі та спільні прийоми громадян, що перебувають на обліку в секторі.

Одним із актуальних питань, з якими звертаються такі особи до бюро, є питання працевлаштування підоблікових осіб та захист їх трудових прав .Саме цю тему обговорили під час робочої зустрічі 25.10.2017 року очільник бюро Сергій КУЦЕРЕНКО та представник сектору Вікторія КОЛОМІЄЦЬ.

13215510.jpg

26 жовтня 2017 року в Краснопільському районному центрі зайнятості відповідно до плану проведення правопросвітницьких заходів серед населення з лекцією на тему « Основні аспекти захисту прав громадян через систему безоплатної правової допомоги» виступив начальник Краснопільського бюро правової допомоги Сергій КУЦЕРЕНКО.

Більшість присутніх – жителі сільської місцевості, яких цікавили питання захисту прав споживачів від часом «кабальних» умов електропостачальників та газопостачальників. Не секрет, що внаслідок монополії ринку електроенергії та газопостачання відповідні приватні підприємства диктують свої «правила», нав’язуючи умови виносу електролічильників на вулицю, придбання нового газообладнання за свій кошт при непридатності лічильника газу, виявленій при плановій повірці, інше.

Свої проблеми є і в спадковому законодавстві, яке працює недосконало, часто не в інтересах людей. Юристом були надані відповідні консультації та роз’яснення, а для інформування більшої аудиторії серед присутніх були поширені інформаційні буклети з вказаних та інших правових питань

35354902.jpg

26 жовтня 2017 року начальник Краснопільського бюро правової допомоги Сергій КУЦЕРЕНКО провів лекцію учням старших класів Краснопільської ЗОШ 1-3 ст. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» , під час якої ознайомив присутніх з правами та обов’язками громадян України.

02818445.jpg

Особливу увагу очільник бюро звернув на адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Довів до учнів основні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу», привів приклади юридичної допомоги батькам у захисті прав та інтересів неповнолітніх дітей, в тому числі по справам про стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, визнання батьківства, тощо.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: