O piднe cлoвo, xтo бeз тeбe я?

63658090.jpg

На базі Сумського державного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» – «Живе слово», мета якого – підтримка талановитих дітей і учнівської молоді, популяризація театрального мистецтва, сприяння та розвиток національної культури шляхом підтримки дитячої та юнацької творчості, естетичного виховання дітей і підлітків, пропаганди активних форм дозвілля.

На обласному етапі Краснопільщину представляли переможці районного конкурсу: Прийма Олексій та Катриченко Валерія (Краснопільська ЗОШ І- ІІІ ступенів), Нікончук Катерина та Старченко Олександр (Краснопільська гімназія).

31070908.jpg

Наші конкурсанти зуміли довести, що слово рідне – це душа народу, що краса і сила рідної мови таїться у здатності впливати на почуття людини, будити в ній хороші благородні пориви, змушувати бриніти найтонші струни людської душі. Виступи учасників були вельми результативними Прийма Олексій у номінації «Посміхнемось щиро Вишні» (старша вікова категорія) здобув ІІ місце , а Старченко Олександр у цій же номінації (середня вікова категорія) – ІІІ місце. Катриченко Валерія та Нікончук Катерина отримали грамоти учасників.

Вітаємо переможців та їх керівників!

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: