Oбгoвopeння тepитopiaльнoї peфopми тpивaє

30073185.jpg

29-го травня в актовому залі Самотоївської ЗОШ пройшло чергове обговорення адміністративно-територіальної реформи у державі. Голова села Перерва І.М. проінформував громаду про мету реформи, проблеми її проведення та можливі наслідки (позитивні, негативні) в залежності від напрямку об’єднання з сусідніми сільськими громадами.

Так як пересічний громадянин не має чіткої інформації – як має виглядати нова територіальна громада, її фінансування, нова структура влади та управління на місцях, – більшість селян взагалі не мають ні найменшого уявлення про це важливе (можна сказати – доленосне для кожного окремого села) питання, займають в обговореннях вичікувальну позицію або взагалі не розуміють, що відбувається і як це може відобразитися на всьому подальшому житті.

Попередньо, – всі сільські та селищні ради Краснопільського району планується об’єднати в одну, але ініціатива таких об’єднань (чи необ’єднань), згідно проекту, повинна йти “знизу” – повідомляє Олександр Десятниченко на своєму сайті http://desalex.ru.gg/_-%26%2….015.htm

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: