Oбгoвopили змiни y пeнciйнoмy зaкoнoдaвcтвi

63940812.jpg

2 березня 2015 року Верховна Рада України прийняла закон № 213 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». Даним нормативно-правовим актом внесено певні зміни до окремих положень цілого ряду законів України зокрема в тих частинах, які стосуються порядку виплат пенсій працюючим пенсіонерам та виплат пенсій за віком на пільгових умовах, і за вислугу років.

26 березня 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в Краснопільському районі відбувся семінар з представниками громадських організацій району на тему: ”Зміни до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”.

Начальник управління Анатолій Петров проінформував присутніх щодо цих змін, які наберуть чинності з 01.04.2015 року. В ході обговорення питань винесених на розгляд, Анатолій Михайлович ознайомив присутніх з основними нормами змін, розповів про умови призначення пільгових пенсій та пенсій за вислугу років, поетапне підвищення на 5 років пільгового пенсійного віку для жінок, а також підвищення на 5 років страхового, а по окремих професіях і спеціального стажу для осіб, які мають право на пенсії за роботу в шкідливих та особливо шкідливих умовах праці та на пенсії за вислугу років, про виплати пенсій пенсіонерам та механізм нарахування і основні складові, що впливають на розмір пенсій. Розгляд інформації викликав в учасників семінару багато запитань на які отримали вичерпні відповіді.
Інф. управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: