Oчiльники дiльничниx oфiцepiв пoлiцiї Кpacнoпiльcькoгo вiддiлeння пoлiцiї зycтpiлиcя з гpoмaдcькicтю ceлa Гpaбoвcькe

86344873.jpg

Про покращення взаємодії та результати роботи дільничних офіцерів поліції йшла мова на робочій зустрічі керівництва та представників громадськості села Грабовське.

До присутніх звернувся начальник відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Сумській області Сергій Статива, який наголосив на тому, що співпраця з населенням є першочерговою у роботі поліції. Насамперед поліцейський звернув увагу на думку громадськості про роботу дільничного офіцера поліції. На що голова Грабовської сільської ради Володимир Стадніченко відповів позитивними коментаріями.

Присутні мали змогу ставити питання правоохоронцям й одразу ж отримувати відповіді, вносити пропозиції щодо більш ефективної співпраці.

Такі відкриті зустрічі налагоджують контакт поліції з населенням і ця взаємодія приносить обопільну користь: правоохоронці отримують більше інформації про порушення чинного законодавства, у громадськості зростає довіра до поліції, є можливість вирішувати загальні проблеми разом, – коментує тимчасово виконуючий обов’язки начальника Краснопільського відділення поліції Олексій Затолокін.

02287135.jpg

Поліцейські вислухали пропозиції та побажання громадян щодо подальшої взаємодії, а також запевнили присутніх, що підтримання правопорядку на територіях обслуговування – основна їх робота, що всі їх звернення не залишаться поза увагою й поліція всіляко допомагатиме у вирішенні проблемних питань.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14[/j]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: