Ociння пoдopoж

96366829.jpg

Осінні канікули – це чудова можливість провести час у колі друзів і відправитися в подорож. Саме такими були канікули для учнів Осоївського навчально-виховного комплексу.

Почали свою подорож поїздкою до стародавнього міста Путивль, яке виникло ще в Х столітті. Відвідали Путивльський краєзнавчий музей, дізналися легенду про те, що саме тут перебувала княжна Ярославна, коли горювала про свого чоловіка Ігоря.

Після музею ми потрапили до Спасо-Преображенського собору, де внутрішнє оздоблення було як і належить православному храму, а доповнював його багатий іконостас. Монастир сповнений старовинних ікон. Ще ознайомилися із найвідомішою пам’яткою Сумської області Мовчанським монастирем – фортецею, перші згадки про яку датуються ХVІ століттям.

04374537.jpg

35403848.jpg

Учні здійснили цікаву екскурсію Спадщанським лісом, і з великим задоволенням пройшлися стежками партизанської слави, відвідали краєзнавчий музей, де ознайомилися із героїчним подвигом С.А. Ковпака. Вони мали можливість на власні очі побачити військову техніку минулих та сучасних років.

56387367.jpg

Наступного дня до нашого закладу завітала футбольна команда із Сіннівського НВК, де провели товариську зустріч з учнями нашої школи. Діти мали змогу не тільки грати в футбол, а й поспілкуватися зі своїми товаришами – однолітками.

Канікули продовжуються… Шкільною родиною ми відвідали Сумський театр ім.Щепкіна, де із великим задоволенням переглянули виставу І.С.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Після перегляду вистави діти з радістю побували на роледромі і покаталися на роликах. Враження були незабутні.

З великим нетерпінням учні чекають наступних канікул та цікавих подорожей.
Н. Авраменко,
педагог-організатор

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: