Ocнoвнe зaвдaння – cтвopeння пepeдyмoв для мaйбyтнix тoчoк pocтy

91960559.jpg

Миропільськасільська ОТГ Краснопільського району Сумської області після об’єднання вже завершила практично всі Генеральні плани територій для всіх своїх населених пунктів.

Громада наразі активно працює над створенням стратегії розвитку. У неї є бажання розвиватись, але немає інфраструктури для розвитку ні в галузі туризму, ні в галузі спорту чи культури (поки що).

Основне завдання – створення передумов для майбутніх точок росту, зазначає радник з питань регіонального розвитку Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою» Григорій Старков.

Фахівець Сумського ЦРМС, з метою корекції SWOT-аналізу (визначення плюсів та мінусів громади для планування подальшого регіонального розвитку громади), визначення пріоритетів розвитку, ідей проектів на ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку), побував 16 листопада 2017 року у Миропільській об’єднаній територіальній громаді з робочим візитом.

Наступними кроками розвитку, на його думку, є: інвентаризація землі; схема просторового планування громади; робота над її іміджем громади в області, і країні загалом; поступове формування каталогу інвестиційних пропозицій – повідомляє Центр розвитку місцевого самоврядування /м. Суми/

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: