Oтeпяя 2015. Збipнa Укpaїни пepeмaгaє в ecтaфeтi! (ВIДEO)

95520752.jpg

Збірна України виграла жіночу естафету в Отепяя! Гонка, що завершувала програму виступів представниць прекрасної статі, стала однією з найбільш захоплюючих естафет в історії чемпіонатів Європи!

Природа, нарешті зглянулася над біатлонистками, подарувавши сонячну і помірну з точки зору вітру погоду. Перед стартом гонки основними фаворитами були наші дівчата і їхні суперниці з Польщі, ну і за традицією – збірні Росії та Німеччини, як вічні фаворити перегонів Кубка IBU. І хід гонки, в принципі, підтвердив прогнози, за винятком приголомшливого провалу збірної Росії.

На першому етапі Юлія Джима цілком впоралася зі стрільбою, використавши лише один запасний патрон в стійці. На передачу Юля, хоч і прибула четвертою, але разом з німкенею Аннікою Кнолль йшла всього в десяти секундах позаду дуету лідерів, який склали Кадрі Лехтла з Естонії і француженка Анаіс Шевальє.

Наталія Бурдига вже за перше коло ліквідувала відставання, а після чистої стрільби лежачи вийшла лідером. Але стрільба стоячи для Наташі склалася невдало: вона змушена була вирушити на штрафне коло, і ось вже до середини естафети збірна України – п’ята з півхвилинним відставанням від Німеччини і Польщі.

Виправляти становище випало лідеру нашої збірної Валі Семеренко, яка вже неодноразово виручала наші естафети у нинішньому сезоні. Але ситуація ускладнювалася ще й тим, що виступати Валі довелося на фоні невеликої застуди. Проблеми почалися вже в лежанні, де Семеренко довелося використовувати три запасних патрони. Ще два промахи на другому рубежі і тільки висока швидкість Валі дозволила їй передати естафету четвертою в 21-й секунді позаду Новаковської.

Напевно, ставлячи на останній етап Ірину Варвінець, тренери сподівалися, що їй доведеться утримувати лідерство. Але нашій молодій спортсменці довелося виконувати зовсім іншу задачу: в гострій боротьбі відвойовувати для команди місце на подіумі.

Але які ж залізні нерви продемонструвала Іра на вирішальній стрільби! Перші чотири постріли швидко пішли точно в ціль, а перед п’ятим Іра зробила гросмейстерську паузу, щоб виключити можливість помилки із-за поспіху. І цей постріл пішов точно в ціль! 17-секундна перевага дозволяла фінішувати впевнено, що Іра з блиском і зробила! Золото для збірної України! Таке очікуване і таке несподіване одночасно! : )

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: