Oздopoвлeння дiтeй в Тyp’ї

Щороку під час літніх канікул при Тур’янському НВК працює оздоровчий табір «Дзвіночок» в якому три тижні відпочивали учні 1-7 класів. Очолювала оздоровчий табір досвідчений педагог Недосєка С.В. Цікаво та змістовно провели учні свій час.

28307432.jpg

 

 

 

1 червня в СБК для них була організована розважальна програма до Міжнародного дня захисту дітей: проводились різні конкурси, дитяча дискотека, невеликий концерт за участю учнів 4-5 класів, були запрошені вихованці дитячого садка.

Перед початком концерту бібліотекарем сільської бібліотеки у фоєй була організована виставка періодики для дітей. А протягом оздоровчого періоду дітям було запропоновано бібліотекарем : книжкова виставка «Знайомство з професіми»; конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство», Організована «Читальня на дитячому майданчику» , де дітям були запропоновані останні новинки літератури.

 

45136963.jpg 23904225.jpg

 

Також діти мали можливість побувати на районному заході до Міжнародного дня захисту дітей, де для них працювали батути, тир, продавалися солодка вата та морозиво.

Відвідали в м.Суми театр ім. Щепкіна, де переглянули цікаву дитячу виставу, побували в с. Миропілля , де змістовно провели свій час займаючись на спортивних тренажерах та граючись на дитячому майданчику. Побували в Грунівській січі, де мали змогу покататися верхи на конях, битися на шаблях, виготовляли ляльку –мотанку. А також надовго запам’ятається дітям поїздка до Спадщанського лісу в музей бойової слави, де діти побачили військову техніку. Відвідали Молчанівський монастир в м. Путивль.

 

44281199.jpg

 

Але не з чим не зрівняється поїздка в м .Харків до «EKOPARK». Стомлені жаркою погодою, але задоволені та щасливі від побаченого діти повернулися додому.
Спонсорську допомогу для організації та проведення поїздок надала сільська рада, дирекції ТОВ АФ «Тур’янська» , ФГ «Терра- 2014», депутат районної ради Дейниченко В.О.

Особливу вдячність висловлюють батьки оздоровлених дітей голові сільської ради Гуцал Людмилі Миколаївні, саме завдяки її організації діти в цьому році так змістовно відпочили.

Людмила Миколаївна від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають! Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !
З повагою батьки оздоровлених дітей.

 

http://krasnews.at.ua/news/ozdorovlennja_ditej_v_tur_ji/2016-06-30-6546

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: