Оздоровлення та відпочинок дітей в 2018 році – Краснопільський район

Щорічно з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої роботи з учнівською молоддю під час літніх канікул при загальноосвітніх закладах організовують свою роботу пришкільні табори. В 2018 році в зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад в Краснопільському районі працювало 8 пришкільних таборів та один мовний табір

З метою охоплення дітей пільгових категорій послугами відпочинку, виховання підростаючого покоління фізично міцним, загартованим, оволодіння технікою пішохідного туризму, залучення учнівської молоді до активних форм відпочинку, популяризації туризму, популяризації здорового та безпечного способу життя серед дітей та молоді, підготовки їх до дій у надзвичайних ситуаціях, а також з метою виховання національно – патріотичної свідомості, прищеплення любові до рідного краю в 2017 році на території району був створений міжшкільний наметовий табір відпочинку, в якому відпочило 40 дітей пільгових категорій. Фінансування табору здійснюється з місцевого бюджету. В 2018 році міжшкільний наметовий табір продовжив свою роботу. Так у період з 27.06.2018 по 10.07.2018 в ньому відпочило 40 дітей.

За рахунок коштів обласного, районних бюджетів послуги з оздоровлення та відпочинку надаються відповідно до чинного законодавства в першу чергу дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітям пільгових категорій). В цьому році в дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник» м.Суми оздоровились 10 дітей пільгових категорій, на березі Азовського моря в дитячому спортивному центрі «Олімпієць» смт Стрілкове Херсонська обл відпочило 14 дітей, для них був організований підвіз до закладів. Також протягом цього року 5 дітей пільгових категорій з району оздоровились в ДП «УДЦ «Молода гвардія» м.Одеса та ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» м.Київ.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: