П’ять poкiв зa ґpaтaми пpoвeдe гpoмaдянин, який нaмaгaвcя фiзичнo poзпpaвитиcь зi cвoїм cyпepникoм

Вироком Краснопільського районного суду Сумської області раніше судимого громадянина Г. засуджено до п’яти років позбавлення волі за вчинення умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 КК України).

Як повідомив прокурор Краснопільського району Олександр Плескач, встановлено, що звільнившись із місць позбавлення волі, вказаний громадянин дізнався, що його співмешканка вже проживає з іншим чоловіком. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, Г. прийшов у будинок, де тепер мешкала його колишня цивільна дружина з іншим чоловіком, і навмисно наніс останньому близько 5-6 ударів руками та ногами по різним частинам тіла, чим спричинив потерпілому тяжкі тілесні ушкодження.

Державне обвинувачення в суді підтримано прокуратурою Краснопільського району. Сторони кримінального провадження мають право на оскарження вказаного вироку в суді вищої інстанції протягом 30 днів з дня його проголошення – повідомляє прес-служба Прокуратури Сумської області.

http://krasnews.at.ua/news/p_jat_rokiv_za_ratami_provede_gromadjanin_jakij_namagavsja_fizichno_rozpravitis_zi_svojim_supernikom/2015-05-19-5016

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: