«Пaм'ятi жepтв гoлoдoмopy»

01063378.jpg

Як же сумно згадувати ті недалекі часи 1932-1933 років. Найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що припав на долю українського народу. Розміри катастрофи впродовж десятиріч уперто замовчувались. 83 роки минуло відтоді, як мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей були без жалю винищені голодомором. Наш народ пережив катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації. Голодомор приніс чималі страждання та смерть.

В Осоївському сільському філіалі № 2 проведена година пам’яті: «Пам’яті жертв голодомору» присвячена подіям 1932-1933 років. Бібліотекар розповіла про страшні події голоду. Голодомор – страшна, незрівнянна ні з чим трагедія в житті нашого народу.

Були зачитані спогади про голодомор жителів нашого села. Учні школи зачитали вірші про голодомор. У бібліотеці оформлена книжкова виставка: «Голодомор-33 – незагойна рана України».

Присутні прослухали аудіозаписи Н. Виноградської «Голодомор» та «Голодомор 1932-1933 років».
Ніч гасить день, – ми засвічуємо свічки в кожній оселі. Горітимуть вони, зігріваючи зорі і небо, й душі тих, кого в 33-му не відспівали, не оплакали, не провели, не пом’янули… Усім небайдужим, хто вшанував пам’ять про мільйони безневинних жертв, подяка і шана.
Л. Біденко
Бібліотекар Осоївського с/філіалу №2

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: