Пaм’ять, щo пpoнизyє cepця

 Пам’ять що пронизує серця.
Скотилася сльоза у ветерана
І в серці заболіла давня рана,
Згадались друзі, що травою вкриті…
Стає все менше їх на білім світі.
Начищені всі ордени й медалі
Це звіти їхні, радощі й печалі
Це та епоха, ті болючі рани…
Уклін Вам сивочолі ветерани.

9 травня у День Перемоги біля меморіалу загиблим воїнам в с.Тур’я зібралося багато людей, щоб вшанувати загиблих у Великій Вітчизняній війні. На цю подію були запрошені учасники війни, учасник бойових дій в Афганістані, учасники АТО.05099458.jpg

З Днем перемоги всіх привітали сільський голова Гуцал Л.М та директор ТОВ АФ «Тур’янська» Лоцман А.В. В урочистій атмосфері Л.М. Гуцал вручила відзнаку Президента України до 25-річчя виведення військ з Афганістану ветерану війни в Афганістані Галеженку О.М.


32065349.jpg69382462.jpg

Слово для привітання було надано учаснику АТО Гонтар А.О., для присутніх звучали пісні про Перемогу у виконанні Кобушка І.В. та вірші у виконанні учнів Тур’янського НВК.

Завдяки спонсорам – ТОВ АФ «Тур’янська» (Лоцман А.В. та Губа М.О.), ТОВ «Псьол» (Калініченко М.П.) сільський голова Гуцал Л.М. напередодні свята завітала до домівок учасників війни, учасника бойових дій в Афганістані, учасників АТО та вручила їм продуктові набори.

Біля меморіалу всім учасникам війни і воїнам АТО були вручені живі квіти, а також покладені вінки до підніжжя пам’ятника невідомому солдату.

 

http://krasnews.at.ua/news/pam_jat_shho_pronizue_sercja/2016-05-11-6369

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: