PEГЛAМEНТ пpoвeдeння paйoнниx ciльcькиx cпopтивниx iгop

65349529.jpg

Районні спортивні сільські ігри серед команд сільських, селищних рад будуть проходити 15-16 листопада 2014 року в спортивному комплексі РПК. Пропонуємо Вашій увазі регламент змагань

І. Мета і завдання

районні змагання проводяться з метою:
– впровадження фізичної культури та масового сільського спорту у повсякденний побут робітників і службовців сільгосппідприємств різної форми власності, інших організацій та працюючих мешканців із сільської місцевості, широке використання заходів фізичної культури для зміцнення здоров’я трудящих;
– вивчення наявності матеріально-спортивної бази на селі та її використання для розвитку фізичної культури і спорту;
– виявлення нових форм фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи для впровадження їх у життя;
– пропаганди і стимулювання здорового способу життя серед сільського населення;

ІІ. Строки, місце та порядок проведення

Районні спортивні сільські ігри серед команд сільських, селищних рад будуть проходити 15-16 листопада 2014 року в спортивному комплексі РПК
Заявки на участь в районних сільських спортивних іграх подають збірні команди однієї сільської чи селищної ради за підписом голови сільської ради.
Команду (делегацію) очолює голова сільської (селищної) ради, який несе повну особисту відповідальність за дотримання усіма учасниками правил техніки безпеки та виконання вимог Регламенту проведення змагань.
Один спортсмен може бути заявлений для участі не більше ніж у двох видах спорту .

ІІІ. Керівництво змагань
Організація підготовки та проведення районних змагань серед спортивних команд сільських, селищних рад на сільські спортивні ігри покладається на районну організацію ВФСТ „Колос” АПК України, спілку агропромислових формувань та відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА

ІV. Учасники районних змагань

До участі в районних змаганнях на сільські спортивні ігри залучаються всі сільські ради Краснопільського району.
У змаганнях беруть участь спортсмени, які прописані на території даної сільської ради та студенти навчальних закладів всіх рівнів акредитації, які раніше проживали на території цієї сільської ради, та мають для цього медичний допуск. Вік учасників від 18 років та старше.
Не допускаються спортсмени, яким на момент проведення змагань ще не виповнилося повних 18 років.

s60241620.jpg

Змагання з видів спорту проводяться згідно з діючими Правилами. Остаточне рішення по формулі та регламенту проведення змагань приймається суддівською колегією, виходячи з фактичної кількості команд, що прибули для участі у змаганнях, і доводиться до відома представників делегацій безпосередньо на місці.

Гирьовий спорт
Змагання особисті. Склад команд 3 спортсмен. Вагова категорія: 70 кг, 80 кг, 90+. Змагання проводяться згідно Правил гирею 24 кг. – ривок.
Переможець у особистій першості визначається по найбільшій кількості набраних очок згідно таблиці нарахування очок.

Арм.спорт
Змагання особисті.
Склад команди – 2спортсмени..(вагова категорія 1 учасник до 80 кг, 1 учасник понад 80 кг)
Переможець у особистій першості визначається по найбільшій кількості набраних очок згідно таблиці нарахування очок.

Перетягування канату (линви)
Змагання командні.
Склад команди: 5 учасників +1 резерв. Змагання проводяться серед чоловічих команд. Змагання проводяться з 3-х спроб. При виграші 2-х, команда стає переможницею.
Система проведення змагань визначається суддівською колегією.
Канат посередині перев’язується червоною стрічкою, а від червоної стрічки на відстані 2м праворуч і ліворуч канату білими стрічками (лінія захвату командами).

Розмічається коридор шириною 3м. Канат встановлюється так, щоб червона стрічка знаходилась посередині коридору.
Команди у складі по 5 спортсменів беруть за канат з обох кінців так, щоб не переходити лінію коридору та відмітки захвату канату.

За сигналом cудді кожна команда починає тягнути канат. Перемагає команда, яка перетягнула канат на свій бік за лінію обмеження коридору. Якщо одна із команд перемагає у двох спробах, то третя не проводиться. Після кожної спроби команди міняються місцями. Відпочинок між спробами не більше 2-х хвилин.

Можна використати тільки одну заміну. Замінений спортсмен не бере подальшої участі в змаганнях з цього виду спорту.

Міні-футбол
Змагання командні. Склад команд 9 учасників. Безпосередньо у грі беруть участь 5 гравців (1 воротар і 4 польових гравців).. За перемогу команді нараховується 3 очка; нічия – 1 очко; поразка – 0 очок; неявка – 0 очок.
Система проведення змагань та тривалість гри визначається на засіданні суддівської колегії за участю тренерів-представників перед початком змагань. У випадку рівності очок у 2-х або більше команд, перевага надається команді, які має кращі показники у такій послідовності:
– перевагу в особистій зустрічі;
– краще співвідношення м’ячів;
– більше перемог.

При визначенні місць у випадку нічийного результату команда-переможець зустрічі визначається за серією 6-метрових ударів по воротах (без додаткового часу).

Гравець, вилучений із ігрової площадки, або гравець, який отримав два попередження, пропускає одну чергову гру. За участь в грі незаявленого або не внесеного в протокол змагань гравця команді зараховується поразка в даній грі.

Волейбол (чоловічий,допускаються мішані команди) – змагання командні. Склад команди: 9 учасників. Змагання проводяться згідно діючих правил з волейболу. Змагання проводяться з 3-х партій Система проведення змагань визначається суддівською колегією, залежно від кількості заявлених команд. Місця визначаються за більшою кількістю набраних очок; за виграш – 2 очка, за поразку – 1 очко. При однаковій кількості очок у 2-ох і більше команд місця визначаються за -у грі між собою
– кращим співвідношенням виграних та програних партій у всіх зустрічах
-якщо співвідношення партій є однаковою місця визначаються за кращим співвідношенням виграних та програних м’ячів в усіх зустрічах

Шахи
Змагання особисті.
Склад команди – 2спортсмени.
Система проведення змагань та тривалість партії визначається суддівською колегією перед початком змагань (згідно кількості учасників)
Переможець у особистій першості визначається по найбільшій кількості набраних очок згідно таблиці нарахування очок.

Шашки
Змагання особисті.
Склад команди – 2спортсмени.
Система проведення змагань та тривалість партії визначається суддівською колегією перед початком змагань (згідно кількості учасників)
Переможець у особистій першості визначається по найбільшій кількості набраних очок згідно таблиці нарахування очок.

VІІ. Умови проведення

Оплату усіх витрат на підготовку та проведення районних змагань (харчування суддів, медичне забезпечення, нагородження) здійснюється за рахунок Краснопільської спілки агропромислових формувань , спонсорів .
Витрати на участь в районних змаганнях (проїзд в обидва кінці, харчування учасників та представників) – за рахунок організацій, що відряджають команди.

VІІІ. Оформлення документів

Попередні заявки на участь в змаганнях серед спортивних команд сільських, селищних рад подаються у письмовій формі до суддівської колегії до 08 листопада 2014 року.

s60871479.jpg

Команди, що прибули на змагання, для проходження мандатної комісії подають до суддівської колегії наступні документи:
1. заявку з дозволом медичного закладу на кожного учасника;
2. заявочні листи на участь у кожному виді програми;
3. офіційні документи (паспорт), що підтверджують постійну реєстрацію спортсмена на території сільської, селищної ради;

Примітка: Паспорт спортсмену необхідно мати при собі протягом всього періоду проведення змагань з виду спорту, та пред’являти судді для участі в даному виді

IХ. Протести
У разі виникнення протестів під час проведення змагань рішення по їх суті приймає суддівська колегія на місці безпосередньо зразу ж по закінченню змагань..
Результати змагань можуть бути оскаржені представником команди у письмовій формі до cуддівської колегії не пізніше ніж за 30 хв. після закінчення змагань. Протест негайно розглядається cуддівською колегією змагань.

Х. Залік. Визначення переможців
Переможці та призери в районних змаганнях сільські спортивні ігри у загальнокомандному комплексному заліку визначаються за найбільшою сумою очок (таблиця нарахування очок додається), Команда учасниця яка представлена не в усіх видах, за не участь в окремих видах очки не нараховуються .
У разі, якщо дві (або більше) сільські (селищні) ради наберуть однакову сумарну кількість очок, перевагу має рада, яка прийняла участь у всіх видах, у якої більша кількість перших (других, третіх і т.д.) командних місць у окремих видах спорту.

s70191237.jpg

ХІ. Нагородження

Спортсмени, що посіли І, ІІ і ІІІ місця у змаганнях з видів спорту, нагороджуються грамотами та медалями.
Команди рад, що посіли призові місця у змаганнях з кожного виду спорту, нагороджуються медалями. Збірні команди сільських (селищних) рад, що вибороли у загальнокомандному комплексному заліку І-ІІІ місця нагороджуються кубками та грамотами.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: