Пepшe гpaфiтi нa paйoнi.

92605015.jpg

Майстер-клас з вуличного мистецтва 29 липня продемонстрував спеціально запрошений гість, архітектор із м. Суми Данило Камчатий. Вперше у Краснопільському районі з’явився якісний малюнок, виконаний балон-чиковою фарбою. Такий подарунок жителям смт Угроїди молоді активісти вирішили зробити до Дня селища. Розмістили його на стіні місцевого магазину “Фламінго”.

Підготовка до свята розпо-чалася із наведення відповідного санітарного стану. Прибрати територію біля пам’ят-ника Трофімова долучилися працівники селищного будинку культури, пожежна безпека та комунальне підприємство Угроїд.
А от авторами ідеї для графіті стала небайдужа молодь селища: архітектор Антон Железнов та фотограф Артем Комендант.

19234252.jpg

Вони зізналися, що давно хотіли зробити щось пам’ятне, адже розвивати та удосконалювати місце свого дитинства – обов’язок кожного. “Це тільки початок. Далі планується аналогічна творча робота на інших локаціях. До прикладу, хочемо прикрасити старі (розвалені) будівлі, адже прибирати їх все одно ніхто не буде, а так хоч вид стане кращим. Було б за що робити”, – коментують хлопці. Спонсором цієї роботи є ГО “Відродження Угроїд”, яка, як то кажуть, “дала добро” і виділила кошти у сумі 1041грн. на фарбу.

Будь-яка корисна справа породжує прогрес – це факт. Власник магазину “Фламінго” Костянтин Сопін зазначив, що це тільки перші витоки урбаністики, адже для комфортного та гармонійного життя в громаді потрібно значно більше людей, готових працювати на благо селища та задля культурного розвитку його жителів.
Анастасія ВИХРОВА для газети “Перемога”

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: