Peзepви є

У пакеті питань, внесених на засідання колегії райдержадміністрації, що відбулося 25 лютого, першими були розглянуті «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2014 рік» та «Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 2014 рік.

Доповідали з цих питань начальники відділу економічного розвитку, торгівлі Краснопільської РДА Віталій Расторгуєв та фінансового управління райдержадміністрації Людмила Чехунова.

Підсумовуючи їх розгляд голова райдержадміністрації зазначив, що резерви для соціально-економічного розвитку і наповнення бюджетів у нас є. Це зокрема підтримка малого підприємництва, подальша активна робота по запровадженню енергозберігаючих технологій, прирощування місцевих бюджетів за рахунок земельного і фіксованого податків.

Відсіємося. Будемо з врожаєм. Таке переконливе враження склалося у присутніх на колегії у ході розгляду питання «Про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт 2015 року». Як зазначив доповідач-начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Годуненко у поточному році товаровиробниками усіх форм власності та господарювання прогнозується залучити до обробітку 55566 гектарів ріллі.

Посіви ярих культур будуть розміщені на площі 30895 гектарів, кукурудза на зерно – 9451 гектар. Технічні культури планується посіяти на площі 14551 га, соняшнику – 7938 гектари. Для забезпечення сівби товаровиробники мають 1139 тонн насіння ярих культур, що становить 101 відсоток.

З метою сортооновлення завозиться господарствами насіння еліти ярих зернових, кукурудзи, соняшника, сої та ярого ріпаку. Придбано 4955 тонн мінеральних добрив, що складає 87% до потреби, з них 205 азотних та 1750 тонн комплексних. У районі продовжується накопичення матеріально-технічних ресурсів, пально-мастильних матеріалів, закупівля запчастин для ремонту та відновлення машинно-тракторного парку. Вже придбано 62% дизпалива, 56 відсотків бензину та 63 проценти мастил до потреби.

При обговоренні доповіді голова райради Микола Приходько запропонував створити в районі на кредитних умовах аграрний чи запасний фонд зерна для Краснопільського хлібохарчокомбінату з метою випікання дешевого соціального хліба. А Юрій Яремчук поставив вимогу забезпечити належну роботу їдалень і харчоблоків у сільгосппідприємствах з метою якнайбільшого охоплення гарячим харчуванням працюючих у полі.

На колегії також розглянуто питання про виконання доручення голови Сумської облдержадміністрації від 10.06.2013 року «Про стан водопостачання а області та забезпечення населення доброякісною водою. Доповідала з цього питання завідувач сектору ЖКГ, будівництва та інфраструктури РДА Інна Лісун.
Інф. Краснопільської РДА.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: