Пicля яpмapкy – нa poбoтy

Беззаперечною є істина, що працівники – найцінніший капітал будь-якої організації, яка прагне бути успішною. Тому роботодавці, в яких періодично виникає потреба у додаткових спеціалістах звертаються до Краснопільського районного центру зайнятості, твердо знаючи, що тут їм обов’язково допоможуть ефективно вирішити кадрові питання. Як засвідчила практика, якісно підібрати потрібних фахівців і при цьому зекономити дорогий нині для кожного час найпростіше під час міні-ярмарків вакансій.


Таким способом пошуку працівників 18 вересня 2015 року скористалися ФОП Кремезний Л.А., ФОП Крюков А.В., ФОП Ушкалова Л.В. та ФОП Миронов С.Ф. Цього разу запрошували на роботу продавців продовольчих товарів та слюсарів. На міні-ярмарку роботодавці мали можливість особисто поспілкуватися із 22 особами, що перебувають в пошуках роботи. За результатами співбесід підібрано для можливого працевлаштування 3 осіб, в тому числі і внутрішньо переміщених осіб.

Підсумовуючи захід директор районного центру зайнятості Галина Акименко ще раз наголосила: «Кожний факт працевлаштування – це маленький успіх. Саме з таких маленьких успіхів і складається добробут нашого району,області, країни»
Інформація Краснопільського районного центру зайнятості.
http://krasnews.at.ua/news/pislja_jarmarku_na_robotu/2015-09-18-5450

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: