Питaння дня: виpoбити чiткy cxeмy пpизoвy

68126658.jpg
 

У Краснопільській РДА відбулася нарада за участю голів сільських і селищних рад, працівників Тростянецько-Краснопільського об’єднаного райвійськкомату, відповідальних за військовий облік, керівників правоохоронних органів, міграційної служби, митниці, прокурора району, працівників районного центру зайнятості, приватних перевізників. На ній розглянуто стан виконання мобілізаційних заходів на Краснопільщині.

– У районі з мобілізацією серйозні проблеми, які залежать від нас – зазначив голова райддержадміністрації А. М. Музикант, і навів такі цифри. Так, на день проведення наради із майже чотирьох тисяч військовозобов’язаних отримали повістки 877 чоловік, а прибули для проходження медкомісії з них трохи більше одного відсотка. Лише 18 чоловік визнано придатними для проходження військової служби.

Аналізуючи хід мобілізації заступник комісара Тростянецько-Краснопільського об’єднаного райвійськкомату Микола Наріжний серед проблем, які гальмують виконання завдань по мобілізації, назвав не вирішене питання з підвезенням зобов’язаних до райлікарні для проходження медкомісії, відсутність старших таких команд.

Мають місце факти, коли військовозобов’язані переховуються, змінюють своє місце проживання, знімаючись з реєстрації у міграційній службі, щоб не отримувати повістки, а їх батьки і рідні теж відмовляються їх одержувати.

Голова райдержадміністрації повідомив, що з’явилася інформація про те, що на державному рівні складають списки осіб, які ухиляються від захисту Батьківщини. За це їм рано чи пізно доведеться відповідати перед державою, законом, людьми. У них запитають, де вони були, коли Вітчизна потребувала захисту.

00208230.jpg

Активну участь в обговоренні питання поліпшення організації проведення мобілізації взяли сільські та селищні голови Самотоївки, Рясного, Покровки, Мезенівки, Запсілля, Славгорода Іван Перерва, Володимир Кащенко, Сергій Циганенко, Микола Гавенко, Павло Влезько, Олександр Сторожев, заступник начальника Краснопільського райвідділу міліції Руслан Власенко, головний лікар ЦРЛ Євген Івахненко.

– Ми, державні люди, – сказав у своєму виступі голова районної ради Микола Приходько. – На нас покладено завдання організовано провести четверту хвилю мобілізації, створити всі умови для тих, хто призивається до війська. Це і підвезення їх для проходження медогляду, чітку організацію його проведення. Адже ці люди їдуть не на відпочинок у Буковель, а захищати Україну. Потрібно, щоб в кожному селі знали про них, як про патріотів, героїв. Треба сільським головам, культпрацівникам подбати про урочисту, піднесену відправку їх до війська тощо. Потрібно, щоб всьому району були відомі громадяни, які добровільно йдуть в АТО.

У ході наради було відпрацьовано чітку схему взаємодії між РДА, сільськими і селищними радами, правоохоронними органами, прокуратурою та райлікарнею. Від видачі повістки, проходження медогляду до доставки військовозобов’язаних до військових навчальних центрів. Про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухилення від мобілізації поінформував прокурор Краснопільського району Олександр Плескач.

Інф.»Перемога».

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: