Плeкaємo пaтpioтичний дyx

86800355.jpg

Ми живемо в нелегкий час для України – це час боротьби з російською агресією, тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З огляду на виклики, які постали перед країною, педагогічний колектив ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ» вніс корективи в практику виховної роботи закладу.

Активізації патріотичного виховання молоді сприяють проведені в училищі виховні заходи до Дня української мови та писемності, що відзначається в нашій країні 9 листопада 2014 року, проведено свято мови – «Доля мови – доля нації». Ведучі свята: Бодікова Т., Бобирєва Ю. та Вакуленко І., вдягнені у вишиванки та українські віночки, розповіли присутнім про історію виникнення письма, про Нестора Літописця, якого називають прабатьком української мови, про створену ним пам’ятку літератури – «Повість часових літ», а також, про утиски, які зазнала наша мова на шляху розвитку.

33717277.jpg

На святі учні декламували вірші, переглядали відеокліпи пісень про мову та Україну, слухали українські пісні у виконання Бобирєвої Юлії. Учень 21 групи Дворніченко Олег підготував презентацію до свята. Наприкінці бібліотекар Олексенко С.М. провела Мовознавчий турнір, під час якого учні мали нагоду продемонструвати свої знання з української мови.

Для присутніх було проведено огляд книжкової виставки «Мова – духовне багатство народу», з якої дізналися про особливості відзначення свята та глибше пізнали історію рідної мови, її красу і багатогранність.

Свято української мови та писемності не залишило байдужим нікого. Адже наша писемність та мова – це чиста криниця, з якої б’є, мов сльоза, джерело. Вона, як дрібне зерно, яким маємо всі ми, патріоти держави, засівати поле спілкування, прагнути її розквіту та утвердження на теренах нашої незалежної України.

Отже, заходи, які проводяться в ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ», сприяють піднесенню національного духу нашої молоді, бо війна на Сході України дала зрозуміти кожному з нас, на скільки важливо цінувати незалежність, державність та єдність.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: