Пoближчe дo нapoдy

Днями Голова райдержадміністрації Юрій Яремчук побував на тваринницькій фермі ПП «Майське», а також у ТОВ АФ «Родина»де зустрівся із директором Р.І. Мишинською та членами цього колективу.

00006620.jpg

В господарстві ПП «Майське» нині утримується 279 голів ВРХ, з них 93 корови. У цей сприятливий для тваринництва літній період тут надоюють по 14кг молока на корову. А головне, що в господарстві мають гарантовані робочі місця, заробітну плату і соціальний захист 18 чоловік.

Незважаючи на фінансову скруту у ПП «Майське» своєчасно і в повному обсязі розраховуються з пайовиками, виплачуючи їм орендну плату у грошовому еквіваленті. Задоволені умовами роботи і тваринники.

Але є і проблеми в роботі господарства. Одна з головних – це недостатня кількість землі для раціонального і ефективного господарювання, подальшого розвитку тваринницької і рослинницької діяльності. Турбує керівництво господарства і низькі закупівельні ціни на молоко.

У ТОВ АФ «Родина» відбулося спілкування із директором цього підприємства В.В. Тимошенко.

Вячеслав Володимирович ознайомив голову РДА із запровадженням в офісному приміщенні сільгосппідприємства, де проведений євроремонт із запровадженням енергозберігаючих технологій, показав установлений у січні 2015 року сучасний піролізний твердопаливний котел, завдяки експлуатації якого в опалювальний період зекономлено чималі кошти.

94363496.jpg

Керівник господарства розповів, що нині активно проводяться роботи за доглядом за сільськогосподарськими культурами, їх підживлення тощо. Як позитивне, в господарстві також планують розширення зернового клину за рахунок скорочення площ під соняшником.

А ще господарству край потрібні молоді спеціалісти. У ТОВ АФ «Родина» з радістю приймуть їх на роботу із забезпеченням гарантованої виплати зарплат і соціальних гарантій.

84041730.jpg

Цього ж дня Юрій Яремчук, разом з начальником управління АПР Краснопільської райдержадміністрації Володимиром Годуненком виконали приємну місію привітавши з 55 річчям колишнього директора ТОВ «Родина» І.В. Стому, вручивши йому пам’ятну адресу ювіляра.
Інф. Краснопільської РДА

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: