Пoбyвaв нa фecтивaлi i зa кoлючим дpoтoм

43087018.jpg

Як уже повідомлялося, у лютому поточного року наш земляк Щеглов Володимир Олександрович – автор і виконавець військово-патріотичних пісень на запрошення Челябінської обласної громадської ветеранської організації “Бойове братство” брав участь у міжнародному фестивалі, присвяченому річниці виводу радянських військ з Афганістану.

І зміст пісень, і виконавська майстерність Володимира настільки сподобалось глядачам і організаторам заходів, що вони запропонували йому продовжити термін перебування на російській землі і провести ряд авторських концертів в установах і закладах Челябінської області. Захоплені і задоволені виступами шкільна і працююча молодь, слухачі військового училища щиро дякували нашому земляку.

З цієї поїздки співак привіз близько 10 грамот та подяк і головну нагороду фестивалю – іменну шаблю – повідомляє сайт Краснопільської районної ради.

Та не лише фестивалем обмежився наш земляк. У Челябінську відбулася зустріч ветеранів бойових дій з організації “Бойове братство” з засудженими восьмої виправної колонії, також представники Українського Союзу ветеранів Афганістану з концертною програмою відвідали Калачевську колонію в Челябінській області.

10935517.jpg

Після офіційної частини учасник бойових дій в Афганістані випускник Харківського вертолітного училища, командир екіпажу МІ-8, а в даний час автор і виконавець своїх пісень Володимир Олександрович Щеглов виконав пісні на військову тематику «Дни и ночи войны», «Штрафбат», «Перед боем», «Сон шурави» і багато інших. Про зміст пісень вичерпно говорять їх назви, але слова здатні лише частково описати ті почуття, які відчували бійці штрафних батальйонів під час Великої Вітчизняної Війни або що відчуває солдат за годину до початку атаки, – розповідають російські сайти.

Більш детально з репортажами із колоній, з фото і відео можна ознайомитись тут:

http://chelyabinsk.rfn.ru/region….=245283

http://fbuik-1.ru/174-boevoe-bratstvo.html

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: