Пoчaтoк дpyжнix вiднocин

 

 

07003056.jpg

 

Як би там не змінювалось суспільство, все одно протягом тисячоліть залишаються одвічні цінності, які мають велике значення для людей усіх поколінь, конфесій та культур. Однією з таких одвічних цінностей, безумовно, є дружба. Люди дуже часто вживають це слово у своїй мові, тих чи інших людей називають своїми друзями, але ж мало хто може сформулювати, що таке дружба, хто такий справжній друг, яким він має бути.

Цього року, завдяки генеральному директору ТОВ «Ряснянське» Штукіну М.О., поклали свій початок дружні відносини наш Ряснянський навчально-виховний комплекс і Ворожбянський навчально-виховним комплекс Лебединського району.

Учні початкових класів Ворожбянської школи були проханими гостями у нашому закладі. Для них була підготовлена екскурсія по школі, до шкільного музею села. Вони були активними учасниками свята «Осіння казочка», де мали змогу пограти в ігри та посмакувати чудовою гарбузовою кашею. На згадку ми подарували їм сувенірні блокноти. Але не довго прийшлося нам чекати запросин до їхньої школи.

І ось 2 грудня наші учні, за допомогою спонсорської підтримки Штукіна М.О., який надав транспорт, з веселим настроєм мчали до Ворожби. День був морозяним, випав невеликий сніжок і дорога, нам здалося, була довгою, але цікавою. Діти уважно спостерігали за кожним написом села, яке проїжджали.

33039755.jpg

І ось майнув напис «Ворожба» – діти захоплено затамували подих. З ласкавою посмішкою нас зустрів директор навчального закладу Корнєв М.В. та запросив до приміщення школи. Учні з цікавістю заглядали в кожен клас. Відвідали музей та послухали змістовну екскурсію про утворення села, воїнів ІІ Світової війни, воїнів-афганців, знаменитих людей села. Потім переглянули виховний захід «Подорож по Україні». Далі взяли участь у спортивних змаганнях. На згадку про зустріч всім подарували дуже красиві, виготовлені власноруч, сувеніри-підкови. Далі наша подорож продовжувалася по господарству Ворожбалатінвест. Багато емоцій, задоволення учні отримали під час екскурсій по машинному двору, де дуже багато побачили різної техніки та мали змогу посидіти за кермом.

У новозбудованому офісі дітей очікувала цікава екскурсія, де вони мали змогу посидіти за столом директора та працівників, помилуватися заворожуючим танком рибок у великому акваріумі, погратися зменшеними моделями сільськогосподарської техніки. Доброзичливі господарі почастували солодкими смаколиками , кожному учню подарували сувенірні блокноти та фото на згадку.

Назад дорога вважалася швидшою. Діти задоволені, трішки втомлені, але з купою вражень з веселою піснею поспішали додому. Ці зустрічі поклали початок нашим дружнім стосункам між закладами. Ми сподіваємось, що і надалі будемо підтримувати їх.
Л. Король
педагог-організатор

http://krasnews.at.ua/news/pochatok_druzhnikh_vidnosin/2015-12-11-5813

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: