Пoчaтoк Уcпeнcькoгo пocтy в Iллiнcькiй пpaвocлaвнiй гpoмaдi

97325740.jpg

14 серпня, у Свято Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього та Мчч. Маккавеїв Іллінський храм селища Угроїди зібрав значну кількість вірян. Єдиновірні брати і сестри прийшли до ковчегу спасіння на спільну молитву, щоб освятити зібраний цього року мед і духмяні трави та отримати благословення священика на початок посту.

Настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський звершив водосвятний молебень та благословив принесені парафіянами трави та мед.

Після богослужіння в Іллінському храмі, причет харму на чолі з отцем Сергієм відвідав сусідню Тур’янську православну громаду, духовне окормлення якої здійснює вже впродовж десяти років.

У Тур’ї отець-настоятель звершив водосвятний молебень з Акафістом на місцевому джерелі – найдревнішому джерелі води в селі, освячення якого було звершене саме цього дня два роки потому, на честь святкування 1025 річниці з Дня Хрещення Русі.

Вітаючи парафіян православних громад зі святом, отець Сергій оголосив про початок парафіяльної благодійної акції по збору продуктів тривалого зберігання для учасників АТО – жителів Краснопільського району, яка триватиме впродовж місяця з 14 серпня 14 вересня 2015 року.

Більше фото дивіться тут: http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2015-08-14-234

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: