«Пocмixaйтecь, дpyзi, пocмixaйтecь!»

 

 

65830442.jpg

 

День Усмішки або День народження смайлика – це чудова можливість створити яскравий та гуманний проект, в межах якого кожен вихованець Краснопільського ЦДЮТ зміг стати творцем «Щасливих смайликів». 19 вересня – День Смайла. Цього року йому виповнюється вже 33 роки!

За цей час смайлик став незмінним атрибутом електронного спілкування і уявити, як можна було б без нього обходитися, практично неможливо. Він замінює те, чого бракує в спілкуванні за допомогою чату або електронної пошти – інтонацію голосу й міміку. Смайли допомагають краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, врешті-решт, вони просто кумедні і викликаютьпозитивні емоції.

16821164.jpg

Саме з цього приводу відбулася акція «День народження смайлика» зі смайловою символікою всіх можливих видів. Кожен кабінет і актова зала були прикрашені «жовтими колобочками», виготовленими дитячими руками, створена цікава “галерея посмішок”. До акції залучилися всі вихованці ЦДЮТ – від найменших до найстарших разом із керівниками гуртків.

51450754.jpg

Міністерство інформації «INFORM» позашкільної дитячої ради «Сузір’я», на чолі з міністром Єлизаветою Мількою, підготували цікаву стінгазету з історією створення електронного друга Смайлика.

00753044.jpg

Ця акція стала чудовим приводом подарувати посмішки рідним, близьким і просто перехожим людям! Участь дітей у подібних проектах формує позитивне ставлення до оточуючих людей , дитячу емоційну лексику, знання і розуміння внутрішнього світу друзів.

31961349.jpg

Як співається у пісенці: «Поділись усмішкою своєю, і вона до тебе не разще повернеться!».
Міністерство
інформацій та зв’язку позашкільної
дитячої ради «Сузір’я»

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: