Пoдaли нaдiю нa дoбpi нoвини

39312653.jpg 

27 березня відбулась шістнадцята позачергова сесія Краснопільської районної ради, яку провів заступник голови районної ради Леонід Откидич.

Головним питанням пленарного засідання стало створення районного консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища. Перший заступник голови райдержадміністрації Любов Воропай проінформувала депутатів про задавнену проблему із знешкодження екологічно-небезпечних об’єктів, утворених внаслідок невикористання заборонених та неопізнаних відходів, яких в нашому районі налічується близько 126 тонн. Додала, що кошти районного консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища будуть використані на фінансування заходів по екологічно безпечному збиранню, перезатарюванню, перевезенню, зберіганню, обробленню, утилізації, видаленню, знешкодженню і захороненню відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, пестицидів, агрохімікатів, тари від них, що знаходяться на території Краснопільського району.

Наступним питанням було внесення змін до рішення районної ради від 28.12.2011 р. «Про районний бюджет Краснопільського району на 20012 рік», доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Чехунова. Також депутати надали дозвіл на передачу в оренду частину приміщення пологового відділення центральної районної лікарні для розміщення там маніпуляційного кабінету (клінічної лабораторії) та затвердили ряд розпоряджень голови районної ради.

В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Петро Кідіменко.

Джерело:
http://krasrada.sumy.ua/aktualni-novini/173-vdbulas-16-pozachergova-sesya-rayonnoyi-radi.html
27.03.2012
Відбулась 16 позачергова сесія районної ради

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: