ПOДAPУНOК ЮНИМ ЛИЖНИКAМ

 

 

84525109.jpg

 

На вулиці серпнева спека, погода зовсім не спонукає розмірковувати про зимові, зокрема лижні види спорту, але як не порадіти за наших юних лижників, які нарешті отримали довгоочікуваний подарунок – для них відремонтували хай і не велику, але рідну базу-роздягальню на стадіоні «Явір».

Ніби й дрібниця в масштабі Всесвіту – скаже хтось, а ось для Світлани Байди і її вихованців цю подію можна вважати саме вселенського масштабу, адже до цього кілька років доводилось переодягатися в холодному, сирому приміщення без підлоги і суцільними протягами. Ось лише кілька матеріалів з архіву нашого сайту, в яких ми розповідали про поневіряння лижників, обіцянки чиновників різних рівнів приділити належну увагу краснопільським лижникам, які мають славні олімпійські традиції. («Ты туда не ходи, ты сюда ходи…» http://krasnews.at.ua/publ….-1-0-47 Ласкаво просимо до лижних Нью Васюків http://krasnews.at.ua/news….22-2309 ЧИМ ГІРШІ УМОВИ, ТИМ КРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ? http://krasnews.at.ua/news….05-3301

79259569.jpg

Чого варте фото Заслуженого в усіх значення тренера Світлани Іванівни на фоні підлоги ніби з фільму жахів.

Згадуючи ту невеселу картину кількарічної давності і розглядаючи стіни нової бази, яка ще пахне фарбою, справді радієш за тренера і її підопічних, адже своїми успіхами на Всеукраїнських змаганнях вони неодноразово доводили, що заслуговують до себе належної уваги.

Порадіти того дня разом з тренером прибули голови райдержадміністрації та районної ради Ю. А. Яремчук і В. О. Савоненко, Краснопільський селищний голова І. П. Хомічов, депутат обласної ради С.О. Швець, директор ДП «Краснопільський лісгосп» В. В. Мороз. У кожного з них свій привід для радощів за юних спортсменів. Для районної влади – справа честі дбати про тих, хто прославляє селище, район на міжнародному і всеукраїнському рівнях, Світлана Олексіївна радіє за дітвору, бо і її внук у Сумах відвідує лижну секцію, тож не з чуток знає проблеми юних біатлоністів, а Віктор Васильович Мороз зізнається, що в молодості теж займався спортом, тепер часу не вистачає, щодо лижного спорту, то жартує, що з гори може з’їхати й сьогодні, а ось з підйомом можуть виникнути проблеми.

21603301.jpg

– Фактично ця будівля була відбудована за останні два місяці, – розповідає директор ДП «Краснопільський лісгосп» В. В. Мороз, – У приміщені замінили двері, електропроводку, зробили підлогу, стіни, ганок, днями встановимо ролети на вікна. Також на стадіоні замінили лавки, зробили побілку, поле привели в належний стан. Все це зроблено за кошти нашого підприємства, адже це наша територія, традиційно «Явір» вважається нашим стадіоном, раніше тут завжди проводились святкування Дня працівників лісу, сподіваюсь, що цього року цю традицію відновимо. Зробили ремонт, провели благоустрій, тепер будемо підтримувати все це у належному стані.

– Звичайно я задоволена, – ділиться Світлана Байда, – Що мені додати, ви ж самі бачили, в якому стані було це приміщення і яким стало.

Світлана Іванівна прибула до Краснопілля із Сумської тренувальної бази лише на годину і знову вирушила до своїх вихованців, каже, всі думки про тренування, адже зараз триває інтенсивна підготовка до Чемпіонату України, який стартує 20 вересня і не перестає дякувати всім, хто своєю підтримкою дає надію на успішний виступ її вихованців. А це М. П. Калініченко, М. В. Бірченко, приватний перевізник С. М. Грива, В. В. Мороз, районна влада.

У своїх підопічних тренер вірить, зрештою, як без цього.

– Сьогодні тренується 16 чоловік, з яких 12 вирушить на Чемпіонат України, – розповідає Світлана, – Не дивлячись на юний вік, маємо «кістяк» досвідчених спортсменів, серед яких чемпіонка України, наймолодший кандидат в майстри спорту, член молодіжної збірної України Катя Свинаренко, Єва і Лєра Мартиненко, Дмитро Дерев’янченко, Владислав Мігаль, Марина Мигаль, Олег Міщенко, Єгор Пацюк – це діти які вже є чемпіонами і призерами Чемпіонату України.

Разом з тренером віримо у вдалі виступи краснопільських лижників і ми та бажаємо їм переможних фінішів.

 

http://krasnews.at.ua/news/podarunok_junim_lizhnikam/2015-08-10-5318
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: