Пoдopoж дo cтoлицi

Як зробити дозвілля дитини цікавим і неодноманітним? Відповідь на це запитання знають педагоги Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Адже вони дбають, щоб канікули були насичені заходами різнопланового характеру для повноцінного відпочинку школярів і запам’яталися надовго.

Вже стало доброю традицією вивчати історію та культуру України, подорожуючи її визначними місцями. От і під час весняних канікул учні та вчителі Самотоївської ЗОШ та Грабовського НВК здійснили екскурсійну подорож до Києва. Із самого ранку дітей вже чекали на заводі Кока-коли. Учні не тільки дізналися про історію виникнення відомого напою, а й самі побачили процес його приготування, відвідали музей Кока-коли, і, звичайно, отримали подарунки на згадку.

Після цього всі відправилися до цікавої будівлі, в якій створюється таке диво, як телебачення. На телеканалі UɅ: Перший нас ознайомили з історією створення телебачення. А побувавши в музеї, ми побачили перші телевізори, відеокамери, відеоплівки та ще багато цікавих речей, без яких неможливо уявити сучасну кіноіндустрію. Дітям було цікаво побувати на студіях, де знімаються такі відомі телепрограми, як: «Про головне», «Дебати», «Війна і мир», «Подорожні» та інші.

Наступна наша екскурсія була у Національному науково-природничому музеї НАН України, який вважається одним із найбільших музеїв світу. Його було створено 1966 року як єдиний експозиційно-територіальний комплекс, до складу якого увійшли Геологічний, Палеонтологічний, Зоологічний, Ботанічний та Археологічний музеї. На площі 8 тис.кв.м. у 24 залах зібрано понад 30 тис. експонатів, що розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ.

Хоча в музеї було дуже цікаво, та на наступну екскурсію з нетерпінням вже чекали юні футболісти. Отже далі ми відправилися до стадіону «Олімпійський», де екскурсовод не тільки показав нам футбольне поле, а й дав потримати м’яча, яким будуть грати футболісти під час Євро-2016.

А закінчувалася наша подорож автобусною екскурсією по Києву. Діти побачили знамениті Золоті ворота, Софійський собор, Майдан Незалежності, Верховну Раду та багато іншого. Втомлені, але задоволені, ми повернулися додому далеко за північ.

І можна з упевненістю сказати, що за період весняних канікул діти відпочили, зарядилися гарним настроєм і набралися нових сил для того, щоб продовжити навчальний рік.

О.Янкова,
вчитель Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

http://krasnews.at.ua/news/podorozh_do_stolici/2016-04-06-6258

Поділитися цим: