Пoлiцiя – нe eкcтpaceнcи

Ні для кого не є таємницею проблема в сфері «український народ і самогон», яка вже доросла до масштабів глобальної. Для боротьби з нею необхідна тісна взаємодія між громадськістю, органами влади та поліцією. Ця взаємодія має мати вигляд офіційних заяв та повідомлень до поліції. Проте, деякі жителі Краснопільського району наділяють правоохоронців екстрасенсорними здібностями, внаслідок чого очікують дива – подолання будь-яких проблем силою думки чи пустими балачками.

– Тому хотілося б зауважити, шановні громадяни, що перш ніж звертатися до засобів масової інформації з суб’єктивною точкою зору стосовно правопорушень, потрібно повідомити про наявну інформацію правоохоронців у встановленому законом порядку, – коментує Віталій Дейниченко – звичайно, якщо ви маєте на меті боротьбу з проблемою, а не зведення наклепу.

Що ж стосується діяльності працівників Краснопільського відділення поліції по боротьбі з самогоноварінням, то з нашого боку регулярно проводяться профілактичні рейди по виявленню осіб, які займаються виготовленням та продажем самогону, ведеться роз’яснювальна робота через засоби масової інформації, виступи перед населенням, у трудових колективах, активно залучаються до цієї роботи органи освіти, заклади охорони здоров’я, соціальні служби, представники громадських організацій.

За 2015 рік в рамках боротьби з самогоноварінням до адміністративної відповідальності притягнуто 87 осіб, з яких 19 за ст.. 176 КУпАП України та вилучено і знищено 19 самогонних апаратів, за 3 місяці 2016 року до адміністративної відповідальності вже притягнуто 29 осіб, з яких 6 за ст.. 176 КУпАП України, вилучено і знищено 6 самогонних апаратів.

Керівництвом відділення контролюється повнота, якість та своєчасність проведення перевірок за зверненням щодо фактів незаконного виготовлення та реалізації самогону.

http://krasnews.at.ua/news/policija_ne_ekstrasensi/2016-04-05-6254

Поділитися цим: