Пoлiцiя Кpacнoпiльcькoгo paйoнy зaкликaє гpoмaдян нe пopyшyвaти пyблiчний пopядoк пiд чac нoвopiчниx тa piздвяниx cвят

Аби забезпечити спокій та правопорядок на вулицях населених пунктів району, на чергування вийдуть 15 працівників Краснопільського відділення поліції. Правоохоронці звертаються до жителів та гостей району з закликом бути обачними під час перебування в місцях масового скупчення людей, не зловживати спиртним, не сідати за кермо у нетверезому стані, бути уважними на дорогах, дотримуватись правил дорожнього руху та загальноприйнятих норм суспільної поведінки

Посилені наряди чергуватимуть у місцях найбільшої концентрації людей – біля новорічних ялинок, концертно-розважальних майданчиках, біля культових споруд під час богослужінь тощо. Передбачені додаткові слідчо-оперативні групи, що будуть виїздити на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень.

«Аби забезпечити належний порядок і спокій, ми налагодили відповідну роботу з головами сільських, селищних та територіальної об‘єднаної громади, – коментує керівник Краснопільського відділення поліції Костянтин Заіка.
Крім того, під посиленим контролем перебуватимуть продавці та точки продажу піротехнічних засобів, перевірятимуться ялинкові базари на предмет законності реалізації хвойних дерев.

Особливу увагу працівники Краснопільського відділення поліції приділятимуть безпеці на дитячих святкових заходах. Оскільки свята співпадають з канікулами, на дорогах та вулицях населених пунктів перебуватиме багато дітей, підлітків та студентської молоді. Тож полісмени будуть вживати всіх заходів, аби упередити вчинення правопорушень як стосовно неповнолітніх, так і ними самими.

Нагадуємо номери телефонів, за якими громадяни можуть повідомити поліцію про скоєння злочинів і протиправних діянь, а також про виявлених підозрілих осіб, автомобілів та речі, що можуть становити загрозу для суспільного спокою, життя і здоров‘я населення: 050-30-79-886 або «102» – з мобільного безкоштовно).

Інспектор Краснопільського ВП
Т. Пахомова

http://krasnews.at.ua/news/policija_krasnopilskogo_rajonu_zaklikae_gromadjan_ne_porushuvati_publichnij_porjadok_pid_chas_novorichnikh_ta_rizdvjanikh_svjat/2017-12-30-8988

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: