Герої нашого часу

В Краснопільському відділенні поліції існує ряд невід’ємних традицій. Однією з них є вшанування та організація зустрічей з героями нашого часу. Тому з нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС в актовому залі Краснопільського відділення поліції відбулась зустріч керівництва та особового складу відділення з колишніми працівниками міліції, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

Дорогими гостями правоохоронців стали Твердохліб Ігор Ярославович, Силенко Юрій Олександрович та Грубляк Іван Іванович. Чоловіки розповіли про свої завдання та особливості проходження служби на зараз вже офіційно відчуженій зоні. І хоча сьогодні ветерани згадували минуле з гумором, в їх очах читався біль катастрофи та трагічність страшних наслідків.

Під час зустрічі ліквідатори були нагородженні грамотами та отримали матеріальну допомогу.

На завершення зустрічі начальник Краснопільського ВП Віталій Дейниченко подякував ліквідаторам аварії на ЧАЕС за їхню службу, мужність, витримку, силу, відданість своїй справі, любов до Батьківщини та побажав їм міцного здоров’я, людського щастя, миру, злагоди та Божого благословення.
Т. Пахомова,
інспектор Краснопільського ВП

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: