ПOТPIБНI ФAXIВЦI

Адміністрація Краснопільського ЦПМСД запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини в с. Великий Бобрик.28671407.jpg

Надається будинок газифікований з присадибною ділянкою та надвірними будівлями. Село розташовано в 15 км від м. Суми зі зручним транспортним сполученням. В амбулаторії працюють досвідчені спеціалісти, які обслуговують сільське населення та потребують сімейного лікаря. Амбулаторія забезпечена власним санітарним транспортом (ГАЗ-32214 2008 р.в. та скутер). (Будинок на фото).
Також вакантна посада сімейного лікаря в с. Чернеччина Краснопільського р-ну. Для житла надається квартира з усіма зручностями, розташована в будівлі АЗПСМ. Куди і потрібен на роботу сімейний лікар. Амбулаторія забезпечена санітарним транспортом (УАЗ-3962 1990 р.в.).

Потребує укомплектування амбулаторія села Рясне сімейним лікарем, де для житла буде надано орендоване приміщення. Амбулаторія забезпечена санітарним транспортом (УАЗ-3962).

Також в зв’язку з неукомплектованістю посад лікарів по Краснопільській центральній районній лікарні адміністрація Краснопільської ЦРЛ запрошує на роботу молодих спеціалістів після закінчення ВНЗ з конкретних спеціальностей, а саме: анестезіологія; акушерство і гінекологія; наркологія; дерматовенерологія; хірургія; кардіологія.

З питань працевлаштування звертайтеся за тел. 7-10-96.

http://krasnews.at.ua/news/potribni_fakhivci/2015-03-18-4855

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: