Повірку лічильників тепер можна сплатити вдома

 Сумська філія ПриватБанку надала КП “Міськводоканалу” можливість сплачувати послуги повірки лічильників вдома у абонентів. Відтепер у державних інспекторів є банківські платіжні POS-термінали, за допомогою яких сумчани можуть сплатити послуги з повірки квартирного лічильника холодної води, не виходячи із дому і не відвідуючи відділення банку. Скористатись терміналами можуть держателі карток міжнародних платіжних систем MasterCard, VISA, емітованих будь-яким банком світу.
 У зв’язку з прийняттям Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”  з 2017 року повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти абонентів. На сьогоднішній день послуга з повірки квартирного лічильника холодної води може здійснюватися з демонтажем приладу обліку, або без демонтажу.
 “Ми досягли домовленості з КП “Міськводоканал” на установку 5 POS-терміналів ПриватБанку, – зазначив керівник напрямку “Еквайринг” Сумської філії ПриватБанку Вадим Сащенко. – Наша задача – якомога швидше реагувати на потреби наших клієнтів. Так, для підвищення зручності і поліпшення якості обслуговування, сумчани можуть сплатити послугу повірки лічильника, не виходячи із дому. Тепер не потрібно звертатися в касу для сплати послуги, достатньо мати платіжну картку будь-якого банку”.

 Як уточнили в прес-службі ПриватБанку, інноваційні банківські технології в поєднанні з доступністю допоможуть клієнтам отримувати банківські послуги цілодобово без відвідування відділень банку. Простота і доступність швидкого проведення операцій, зручність розташування і кількість терміналів – основні пріоритети в розвитку еквайрингової мережі ПриватБанку. З початку року кількість терміналів в Сумах і області збільшилася на 35%.
 С уважением Татьяна Бур
 руководитель регионального пресс-офиса
 Сумского филиала

 тел.0951232796
 email: presssu@privatbank.ua
 skype name:tatjana.beloded

 ПриватБанк – Ваша точка опоры! http://www.privatbank.ua

Подумайте об окружающей среде – нужно ли распечатывать это письмо или достаточно прочитать его с экрана

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: