Poзглянyтo cпpaвy щoдo cпpoби пepeмicтити нa тepитopiю PФ вeликy poгaтy xyдoбy

Краснопільським районним судом Сумської області була розглянута справа про адміністративне правопорушення щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України /далі ДКУ/ поза встановленим пунктом пропуску через кордон групою осіб, які намагалися перемістити на територію РФ велику рогату худобу.

Матеріали надійшли від Відділу прикордонної служби «Краснопілля». Відповідно до них, 17 січня 2017 року на напрямку населених пунктів Миропільське (Україна) – Попівка (Російська Федерація) на відстані 10 метрів від лінії державного кордону були затримані прикордонним нарядом громадяни О. та С. при спробі поза встановленими пунктами пропуску перемістити через лінію ДКУ дві голови великої рогатої худоби. Своїми діями О. та С. порушили встановлені правила перетинання державного кордону, відповідальність за що передбачена ч.2 ст. 204-1 КУпАП (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання ДКУ групою осіб).

При розгляді справи гр. О. та С. вину свою визнали та підтвердили обставини вчинення правопорушення.
Суд, дослідивши матеріали справи та оцінивши докази, визнав громадян О. та С. винними у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУпАП і притягнув за даною статтею до адміністративної відповідальності у виді штрафу у розмірі 3400 грн. гривень кожному.

На даний час постанова не була оскаржена в апеляційному порядку.
О.Щербак,
заступник керівника апарату
Краснопільського районного суду Сумської області

http://krasnews.at.ua/news/rozgljanuto_spravu_shhodo_sprobi_peremistiti_na_teritoriju_rf_veliku_rogatu_khudobu/2017-01-18-7283
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: