Пpaпopи дoбpoчиннocтi

99519017.jpg

Ще два Прапори, отримані з передової, стали справжніми реліквіями для школярів Краснопільщини. Цього разу їх волонтери доставили до учнів Великобобрицької та Покровської загальноосвітніх шкіл.

Як і в багатьох інших навчальних закладах району, місцеві дітлахи спільно з вчителями та батьками проводили благодійні ярмарки, збирали гроші та продукти харчування, виготовляли обереги. Один із хлопчаків з Великого Бобрика сказав так: «Все це ми робимо тому, бо так вимагає наша гідність».

Голова ГО «Краснопілля» В. А. Лавріненко від імені своєї громадської організації подякував за постійну допомогу громадам сіл, адже завдяки спільним зусиллям щотижня линуть посилки з продуктами харчування, одягом, інструментом нашим хлопцям на передовій і в навчальних центрах. Ось і цього дня волонтерам було передано 500 гривень, які зібрали учні Великобобрицької школи.

– Передати емоції солдатів з фронту дуже складно. Вони раді навіть тим листівкам, які постійно малюють діти, – поділився враженнями волонтер, автор і виконавець пісень Володимр Щеглов, – В кожного в кишені знаходяться ваші листівки, котрі зберігаються в якості талісману.

За традицією він передав школам Прапори і подяки від від українських воїнів, такі ж подяки отримали і сільські громади Великого Бобрика і Покровки, а ще він дав сольні концерти для учнів та сельчан.

00081131.jpg

Із цікавістю і гордістю вчитувались учні та вчителі в рядки– побажання, які із вдячністю за підтримку залишили для них воїни із Закарпаття, Павлограда, земляки із Сум, Охтирки, Тростянця, які нині несуть службу в зоні антитерористичної операції.

15561718.jpg

Всі ті події, які ми переживаємо щодня, вже змінило наше суспільство. Якщо раніше ми були частиною держави лише на словах, то сьогодні кожен з нас переживає за неї серцем – переконані директор Великобобрицької школи Ірина Анатоліївна Мандриченко і Покровський сільський голова Сергій Іванович Циганенко . Все почуте і побачене під час ось таких візитів говорить про одне – ми на правильному шляху, ми правильно виховуємо своїх дітей. В свою чергу Володимир Щеглов обіцяє побувати з концертами в інших селах і школах району, де активно підтримували і підтримують нашу армію, а як свідчать подібні заходи, своє слово він тримає.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: