Пpeзeнтaцiя нaвчaльнoгo зaклaдy у Краснопілі.

 

40238599.jpg

 

07 грудня 2017 року на базі Краснопільського районного центру зайнятості відбулася презентація Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Метою заходу було проведення профорієнтаційної роботи серед безробітних – ознайомлення з професіями та напрямами, умовами навчання в Центрі.

До участі в заході було запрошено 21 безробітну особу, перед якими виступила майстер виробничого навчання Токар Жанна Юріївна, яка повідомила, що Сумський ЦПТО створений в 2010 році на виконання доручення Президента України від 06.07.2010 року і може навчати осіб за направленням як базових Центрів зайнятості, також і на договірній основі за рахунок підприємств, установ, організацій та приватних осіб.

Центр здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації безробітних за такими професіями:
– Продавець продовольчих товарів;
– Продавець непродовольчих товарів;
– Перукар;
– Манікюрник;
– Машиніст (кочегар) котельні;
– Оператор котельні;
– Зварник пластмас.

Жанна Юріївна ознайомила присутніх з матеріально-технічною базою навчального закладу, з умовами навчання. Також переглянули відео-презентацію про навчальний заклад.

В цьому році навчальний заклад отримав ліцензію на навчання за професією зварник пластмас. У жовтні 2017 року на замовлення ТОВ «КБ Еко-Проект», після попередньо проведеного роботодавцем професійного відбору кандидатів на профнавчання, приступили до навчання 12 осіб, з них один з Краснопілля. На даний час відбувся кваліфікаційний іспит з підтвердження ІІ розряду за безпосередньої участі роботодавця, який після закінчення навчання та отримання ІІІ розряду гарантує стовідсоткове працевлаштування слухачів.

В 2018 році центр зайнятості продовжує співпрацю з ТОВ КБ «Екопрокт» і в січні планується навчання за професією зварник пластмас з терміном навчання 2 місяці. Тож запрошуємо всіх бажаючих звертатися до центру зайнятості за адресою: смт Краснопілля, вул.Сумська, 27. Тел.7-27-96.

Дійсно, щорічно збільшується кількість безробітних, які проходили навчання в Сумському ЦПТО за різними професіями. Після закінчення навчання майже всі особи працевлаштовані.
Інф. Краснопільського РЦЗ

 

http://krasnews.at.ua/news/prezentacija_navchalnogo_zakladu/2017-12-09-8886
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: