ПPИЙНЯТO PЯД ВAЖЛИВИX ДЛЯ ТEPИТOPIAЛЬНOЇ ГPOМAДИ PIШEНЬ

86525102.jpg

У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗМІНАМИ В БЮДЖЕТНОМУ ТА ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ НА 37 СЕСІЇ 6 СКЛИКАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЛО ПРИЙНЯТО РЯД ВАЖЛИВИХ ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РІШЕНЬ.

– Встановлено ставку акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного) у відсотках від вартості (з податком на додану вартість) у розмірі 5 відсотків.

– Встановлено ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості

s09318327.jpg
s14608322.jpg

Встановлено ставки земельного податку за земельні ділянки:

1. Ставка податку за земельні ділянки, в тому числі для сільськогосподарських угідь, встановлюється у розмірі 0,2 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

2. Податок за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб справляється у розмірі 0,2 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

3. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель промисловості, справляється у розмірі 6,0 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

4. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель транспорту, які надані для автотехобслуговування та ремонту автомобілів, справляється у розмірі 12,0 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

5. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель громадської забудови, які надані для будівництва та обслуговування будівель торгівлі справляється у розмірі 2,0 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

6. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель громадської забудови, які надані для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів харчування, справляється у розмірі 2,0 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

7. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель громадської забудови, які надані для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, справляється у розмірі 1,5 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

8. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель громадської забудови, які надані для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я ( крім комерційної медицини), справляється у розмірі 0,1 відсоток від їх нормативної грошової оцінки.

9. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель громадської забудови або земель транспорту, які надані для торгівлі нафтопродуктами, скрапленим та стислим газом для автотранспорту справляється у розмірі 6,0 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

10. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель громадської забудови, які надані для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ справляється у розмірі 3,0 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

11. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель зв’язку, які надані для будівництва та обслуговування об’єктів мобільного, супутникового зв’язку та кабельного телебачення справляється у розмірі 12,0 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

12. Податок за земельні ділянки, що відносяться до земель громадської забудови або земель транспорту, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) під автостоянками встановлюється у розмірі 12,0 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

Від сплати податку звільняються фізичні та юридичні особи відповідно до статей 281 та 282 Податкового кодексу України.

Не сплачується земельний податок за земельні ділянки визначені статтею 283 Податкового кодексу України.

Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.
Інф. Краснопільської селищної ради

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: